ترکیب سنت و مدرنتیه با استفاده از شیشه های تزئینی استیندگلس

استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس، ریشه در دل تاریخ و سنت ما ایرانیان دارد و ما مسلمانان، از گذشته های بسیار دور، و در مساجد و بناهای تاریخی و مذهبی که از گذشته به یادگار مانده اند، با این شیشه های رنگی آشنا شده ایم.

لیکن استفاده از این شیشه های دکوراتیو، در گذشته باقی نمانده است و نسل تازه ای از شیشه های تزئینی استیند گلس، امروزه در منازل مسکونی و بناهای تجاری و اداری بیشماری مورد استفاده قرار می گیرند.

این روزها شیشه های تزئینی استنید گلس، با طرح ها و نقش های مدرن و امروزی در هم آمیخته اند و جلوه های تازه ای از این صنعت و هنر توأمان را، وارد محیط های امروزی نموده اند و به آن ها روح و جان بخشیده اند.

ترکیبی از سنت و مدرنیته را، با شیشه های تزئینی استیند گلس تجربه کنید

 

دکوراسیون داخلی مدرن، موجب یک شکل شدن و یک رنگ شدن تمام خانه ها و محیط های داخلی شده است. استفاده از اشیای خنثی و بی جان در دکوراسیون داخلی منازل و توجه به قوانین حاکم بر چیدمان مدرن، خانه های امروزی را، تبدیل به اقامتگاه هایی خشک و بی روح نموده است که نمادی از زندگی های ماشین این دوره هستند.

دیگر اثری از پنجره ها و درب های شیشه ای سنتی به چشم نمی خورد و کم تر کسی آن ها را، حتی به خاطر می آورد. لیکن با روی کار آمدن مجدد شیشه های تزئینی استنید گلس و رایج شدن دوباره ی آن ها در بین مردم، روح و جانی که از زمان های قدیم به خاطر داریم، در خانه ها و فضای داخلی ساختمان ها دمیده شده است و تغییرات چشمگیری در محیط های داخلی به وجود آمده است.

استفاده از طرح های خاص و منحصر به فرد امروزی در شیشه های تزئینی استیند گلس و به کار بردن آن ها در جای جای خانه ها و ساختمان های تجاری و اداری، سنت و مدرنتیه را به گونه ای ایده ال به یکدیگر پیوند داده است و نتیجه ای خارق العاده را رقم زده است.


گروه ایراچی، با ارائه ی جدید ترین طرح ها و مدل های پیاده سازی شیشه های استیند گلس در اماکن مختلف، امکان ایجاد تغییراتی مثبت را، در محیط اطرافتان پدید می آورد و با ایجاد تغییراتی به ظاهر جزئی، موجب بهبود فضای داخلی محیط مورد نظر شما می گردد.

پروژه های اجرا شده توسط این تیم را مشاهده کنید و از دیدن آن ها ایده بگیرید، و با استفاده از خلاقیت و نوآوری خود در کنار آن ها، به ایجاد تغییراتی اساسی در خانه و محل کار خود بپردازید.

مطالب مرتبط