ترکیب آینه و فلز در سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی از جمله اماکنی هستند که افراد نسبت به دکوراسیون داخلی و ابزار و اشیای به کار رفته در آن ها، حساسیت چندانی به خرج نمی دهد و زمان زیادی را صرف زیباسازی محیط داخلی آن نمی کنند.

در صورتی که یکی از مهم ترین مولفه های یک دکوراسیون داخلی خوب، یکسان بودن کیفیت فضاهای مختلف خانه است، و نباید اینطور باشد که افراد تنها به زیباسازی سالن های پذیرایی و یا اتاق خواب های خود بپردازند.

به کار بردن آینه و فلز یکی از آسان ترین روش هایی است که برای زیباسازی انواع سرویس بهداشتی در ابعاد و اندازه های مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر بهبود کیفیت محیط، بر عملکرد و کارایی آن نیز می افزاید و از دوامم و ماندگاری بسیاری برخوردار است.

چگونگی استفاده از آینه و فلز در سرویس بهداشتی

برای داشتن سرویس بهداشتی خاص و زیبا، کمی از قوه ی تخیل و خیال پردازی خود استفاده کنید و تمامی فرمول ها و تصاویر قدیمی که در ذهنتان هک شده اند را، دور بریزید.

برخی افراد به دیدن آینه های تخت قاب شده در سرویس های بهداشتی و کمدهای یکنواخت و تکراری برای گذاشتن ابزار و اشیای مربوطه عادت کرده اند و گزینه ی دیگری را، تصور نیز نمی نمایند.

در صورتی که با کمی ابتکار و نو آوری می توانیم، به خلق سازه های جدید و مدرنی در سرویس های بهداشتی خود بپردازیم که هم ساده و زیبا، و هم مفید و جادار باشند و تمامی نیازهای ما در چنین محیطی را براورده نمایند.

با استفاده از فلزات مختلف می توانیم، به ساخت کمدها و بوفه های ساده و کاربردی در سرویس بهداشتی بپردازیم که تمامی حوله ها، مواد شوینده، و دیگر اشیای مرتبط را در خود جا دهند و فضایی را برای قرار دادن اشیای دکوراتیو نیز ایجاد نمایند.

با استفاده از آینه در ابعاد و اندازه های مختلف، و نصب آن ها بر روی درب این کمد ها می توانیم، سازه ی مورد نظر زیباتر و غنی تر کرده و کاربرد آن ها را، دوچندان نماییم.

همان طور که در اشکال بالا مشاهده می کنید، این سازه ها بسیار ساده و کاربردی هستند، و هم به صورت ایستاده و هم نصب شده بر روی دیوار، قابل استفاده می باشند و در عین حال جای زیادی را اشغال نمی نمایند.

شما نیز با مراجعه به شرکت دکوراسیون ایراچی می توانید، به مشاوره با متخصصین این مجموعه بپردازید و با کم ترین هزینه ی ممکن، سرویس بهداشتی و دیگر بخش های خانه ی خود را، به بهترین و زیباترین شکل ممکن تغییر دهید.

مطالب مرتبط