ترکیبی از دکوراسیون های عجیب و غریب

انگلیس برای کاراکترهای خاصش معروف است و همچنین یکی از بهترین طراح ها  دکوراسیون داخلی نیز در انگلیس زندگی می کنند . می توانید از اقلام و اجناس مختلف در خانه خود استفاده نمایید و اقدام به ساختن یک خانه زیبا و رویایی برای خود بنمایید این نوع از    دکوراسیون چینی غیر معمول در دکوراسیون های خانه های انگلیسی نه تنها بد نیست بلیکه بسیار زیبا و خاص نیز می باشد که در زیر نمونه هایی از ان را  توضیح خواهیم داد.

دکوراسیون غیر معمولدیدن زیبایی در چیزهای غیر معمول یکی از مواردی است که می توانید به ان توجه کنید همانطور که در عکس می بینید استفاده از یک مداد بسیار بزرگ نه تنها غیر عادی نیست بلکه سورپرایز کننده است و با دیدن یک همچنین نوعی از مداد کاملا متعجب خواهید شد این خانه در شرق لندن می باشد طراحی دکوراسیون این خانه می گوید هرچه که نتوانید در یک مغازه عادی انرا بخرید می تواند غیر عادی و خاص باشد.

دکوراسیون غیر معمولهمیشه پول حرف اول را نمی زند شاید هزینه کمی کنید اما خانه بسیار زیبایی طراحی کنید می تواند طراحی خانه نماینده استایل و طرز تفکر خود شما باشد لزوما نباید از جایی کپی کرده و یا از اجناس گران برای تزئین خانه استفاده کنید می توانید از هرچیزی در طراحی خانه استفاده کنید و از طراحی لذت ببرید.

دکوراسیون غیر معمولخیلی جدی نباشید از اشکال جالب بامزه هم استفاده کنید همانند این عکس از یک زرافه و عکس های جالب در خانه استفاده شده است البته جالب هم هست با دیدن و پا گذاشتن به هریک از اتاق های این خانه ها متعجب خواهید شد و لذت می برید که چگونه می توان تغییر را ایجاد کرد شاید اقلام انتیک یا گران نباشد اما واقعا جالب و جذاب است استفاده از اقلام قدیمی نیز می تواند همانند عکس زیر کاملا بجا و زیبا باشد.

دکوراسیون غیر معمول

مطالب مرتبط