تاثیر آینه ونیزی در بزرگ جلوه دادن فضا

از قدیم همیشه شنیده ایم که آینه باعث می شود، فضا بزرگتر به نظر آید. علاوه بر این امروزه انواع مختلفی از آینه وجود دارد که می توان در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. یکی از این انواع، آینه های ونیزی هستند.

آینه های ونیزی از ترکیب شیشه های سفید یا رنگی با حجم و شکل متفاوت ساخته می شوند و به علت ظرافت در ساخت و نوع ترکیب تکه های شیشه کنار یکدیگر یک شاهکار هنری محسوب می شوند.

هنگامی که دو شیشه به یکدیگر متصل می شوند اگر مرز باریک بین آن دو به دقت پوشانده نشود محصول نهایی زیبایی نخواهد داشت.
اگر خواهان یک دکوراسیون داخلی بی نظیر و لوکس هستید از آینه های ونیزی در منزل یا محل کارتان استفاده کنید.

چگونه از آینه ونیزی در فضایمان استفاده کنیم؟

کافی است بر روی ساده ترین دیوارتان یک آینه ونیزی نصب کنید. قطعا تاثیر خیلی زیادی بر روی حس و حال فضایتان و گردش انرژی دارد. هر مهمان با ورود به منزلتان این نوع آینه را یک اثر شاخص و لوکس خواهد دید.

آینه ونیزی کمک می کند با ایجاد انعکاس و رفلکت صحیح، خانه تان بزرگتر و پر نور تر به نظر برسد. پس اگر با عبور نور کم به داخل خانه مواجه هستید با خرید آینه ونیزی با یک تیر دو نشان بزنید! هم یک اثر با ارزش به محیط اضافه کنید و هم به پخش نور کمک کنید.

آینه ونیزی

آینه ونیزی چگونه ساخته می شود؟

جالب است بدانید آینه ونیزی یک محصول دست ساز با ارزش است که علاقمندان زیادی در سراسر جهان دارد. برترین گردآورندگان کالاهای مجلل ساختمانی از این آینه در مجموعه های خود استفاده می کنند.

ایده ی تولید آینه ونیزی زمانی رخ داد که بسیاری از طراحان داخلی فضاهای لوکس و مجلل نیاز به محصولاتی خاص در فضای خود داشتند در نتیجه پدر و پسری از سرزمین ایتالیا این نوع آینه را اختراع کردند.

چرا آینه ونیزی میان طراحان و مردم این قدر محبوب است؟

آینه ونیزی باعث می شود فضایی متفاوت و مناسب ایجاد شود همچنین این نوع آینه می تواند با طرح و ابعاد متفاوت اجرا شود. ساخت این نوع آینه کار هر کسی نیست و نیاز به صرف زمان زیاد و ظرافت در کار دارد.

آینه ونیزی
زیباترین و ظریف ترین آینه های ونیزی را می توانیم از کجا خریداری کنیم؟

ایراچی مفتحر است انواع آینه های ونیزی با طرح، نقش، رنگ و ابعاد متفاوت را با توجه به سلیقه و فضای شما طراحی و اجرا می کند. برای مشاهده نمونه کارهای ما در زمینه آینه ونیزی می توانید به سربرگ محصولات در سایتمان سری بزنید.

مطالب مرتبط