تابلو های شیشه ای چند لته

 در ساخت آثار شیشه ای , فیوز گلاس از تکنیک هایی است که به کمک هنرمندان شیشه گر آمده است تا بتوانند آثار بدیعی را به این وسیله ایجاد کنند . نمونه یکی از این آثار تابلوهای شیشه ای است که به شکلی طراحی شده اند که تعدادی از آنها در کنار یکدیگر طرحی را کامل می کنند .

این مجموعه در تعداد ۳ لته , ۴ لته و ۹ لته ای طراحی شده است . این تابلو ها با طرحهای رئال و طرحهای پست مدرن موجود است که با توجه به نیاز مشتریان قابل طراحی و ساخت می باشد .

تابلو ۹ لته ای گلهای شقایق یکی از انواع این نمونه هاست . در این تابلو هنرمند با استفاده از فیوز گلهای شیشه ای , که همگی به زیبایی نقاشی شده اند , به ترکیب بسیار جذاب و زیبایی رسیده است . استفاده از خرده های شیشه بر روی گلها حسی از شبنم به آن داده است که گلها را بسیار طبیعی تر جلوه می دهد . در بعضی از قطعات این تابلو دانه های درشت تری از شیشه فیوز شده اند که جذابیت کار را بسیار بالا برده است .

این قطعات شیشه ای در قابی از چوب روسی قرار گرفته که وجود رگه های چوب در این کار نمایی فوق العاده و خاص در اثر ایجاد نموده است . این ترکیب زیبا از چوب و شیشه طوری خود نمایی می کند که هر بیننده ای را علاقمند می سازد تا چنین اثر زیبایی را داشته باشد.

تابلو های شیشه ای چند لته

مطالب مرتبط