بوهو سبک نامتعارف در دکوراسیون

شاید با روش طراحی بوهمیان یا نامتعارف اشنا نباشید اما در این سبک طراحی از اجسام مختلفی استفاده می شود که رنگ بندی بسیار متالیک و خیره کننده ای دارد می توان سبک ها مختلفی از این نوع از طراحی را نام برد بطور مثال تلفیقی از طراحی سنتی و ساده ارامش بخش با طراحی لوکس در هم می آمیزد در اینجا می خواهیم نحوه تلفیق این طرح ها را توضیح دهیم.

سبک نامتعارف در دکوراسیونیک صندلی با طرح طاووس انتخاب کنید شاید یکی از مواردی که نمایش دهنده یک طراحی بوهو دهه ۷۰ میلادی باشد این نوع از صندلی هاست شاید این صندلی های به تاثیر گذاری یک گیتار زیبا در کنار اتاق باشد البته این نوع از صندلی ها به زمان قرن ۱۷ در اسیا جنوب شرقی باز می گردد.

سبک نامتعارف در دکوراسیونترکیبی از چوب های حصیر ی و پوست های گوسفندی را می توان در این دکوراسیون دید این موارد دقیقا شما را به دهه ۷۰ برمی گردانند اگرچه موارد دیگر شما را بر نگرداند واقعا  برای یک تختخواب مناسب است این باعث خواهد شد طراحی بوهو را کاملا بپسندید و سعی نمایید در دکوراسیون خانه تان نیز بکار ببندید.

سبک نامتعارف در دکوراسیونهرچیزی که در خانه دارید یکی را ساده و یکی را بوهو گونه خریداری کنید منظور از بوهو گونه نامتعارف خاص و استفاده از موارد طبیعی خاص می باشد مثلا در این عکس استفاده از پوست حیوان بروی زمین می تواند نوعی از این طرح باشد.

سبک نامتعارف در دکوراسیونجایی در طراحی خانه خود برای گیاهان باز بگذارید گیاهان منابع بزرگی از تولید اکسیژن سرسبزی و زیبایی در خانه شما می باشند می توانید از انها بهترین استفاده را بنمایید می توانید در کنار اتاق پذیرایی یا خوابتان از انها بهره ببرید و به زیبایی محیط خانه تان با انها اضافه کنید کارکرد این نوع از بوهو می تواند راحت زیبا و قابل استفاده برای همه قشری باشد.

مطالب مرتبط