بهترین دکوراسیون های حمام

کاشی، حمام و کاغذ دیواری، آه خدای من! یک بازسازی حمام می تواند مثل یک الهام به نظر برسد. بعضی از حمام های همیشه دلخواه ما را بررسی کنید و از آن الهام بگیرید.
 

کوچک اما تاثیر گذار

در حالی که ما آرزو می کنیم می توانیم یک ماری آنتوانت را بیاوریم که در یک حمام مناسب برای یک ملکه، برای ساعت ها حمام کند و از شیرینی ها و شامپاین لذت ببرد، گاهی تمام فضا فقط برای یک دوش سرپایی کافی است.
اما ما همیشه بهترین کاری را که می شود انجام می دهیم، به ویژه وقتی چیزی که داریم یک حمام کوچک اما شیک است.
مطلب مرتبط: طرح هایی برای حمام

برای اینکه در یک فضای کوچک حس تازه و لوکس ایجاد کنیم، کاشی یکی از مصالح شگفت آور است.  انوع بی شماری از کاشی موزائیک ها، کاشی های سفالی، سنگ مرمر، کاشی های گرافیکی، سرامیک های با دست نقاشی شده و چینی های طرح چوب تنها بخشی از موارد مورد علاقه ما هستند.

ترکیب آن ها در فضای شما یک حس پاکی و حواس جمعی می آورد که باعث می شود شما در ساعت ۶ صبح وقتی که ساعتتان زنگ می زند هم چرت نزنید.
مطلب مرتبط: استفاده از شیشه ها در طراحی حمام

هنگام کار بر روی کف و دیوار طرح ریزی می شود، به مصالح خود دقت کنید. ممکن است این ها بی اهمیت به نظر برسند ولی در یک فضای مینیاتوری تأثیر بزرگی می گذارند.

وسایل برنجی و طلایی برای آن هایی مناسب هستند که از چیزهای شیک تر لذت می برند، در حالی که گزینه های محبوبی مثل سیاه مات، به نظر لطیف و سرکش می آیند.


بزرگ و برجسته

عملکرد اولویت اصلی ماست، اما فراست خیلی دور از ذهن نیست. در جایی که شما صبحتان را آغاز می کنید و روز خود را به پایان می برید، حمام بخش کاملاً شخصی خانه شماست. این که آیا می خواهید ساعت های اولیه روز را درخشان کنید راه های زیادی برای آراستن حمام خود دارید.
مطلب مرتبط: استفاده از کاشی ها برای تزئین فضا

اگر شما یک مستأجر هستید نترسید. یک گزینه که نیازی به چکش و دوغاب ندارد دیوارهای کاذب است.
طراح آریل اوکین یکی از متخصصان تصویر دیواری موقتی، تصاویر دیواری موقتی شیکی را در خانه ها به عنوان راهی برای بیان بصری بدون از دست دادن شاکله اصلی، کار کرده است. حتی صاحبان خانه هم می توانند از این تصویر دیواری که به شما آزادی تغییر آن را می دهد قدردانی کنند.

گفته شد اگر شما فضایی دارید و بر آن اصرار دارید، از کارهای جذاب ساخته شده از طراح آلک هلند در پروژه شهر نیویورک الهام بگیرید.
ضرب المثل های قدیمی در مورد بیرون نگه داشتن اموال باارزش از حمام را نادیده بگیرید.
آثار هنری، عکاسی، اشیاء دکوراسیون و چیزهای مشابه می توانند فضای شما را قشنگ کنند. این بازسازی بروکلین و دریاچه نقره ای خواه در کاشی کاری شخصی، نقاشی یا فرش های عتیقه باشد خلاقانه است.


لوکس و زیبا

ما دروغ نمی گوییم. ما تقریباً حمام های سوپرلوکس فوق العاده را می بینیم عاشقش می شویم. این تقاضا به مراتب فراتر از فضای اضافی است (هر چند این یک افزونه خوشایند است).
در عوض، ما مواد باشکوه و با ظرافتی را می بینیم که جزئیاتی زیادی دارند، مانند دیوارهای سنگ مرمر تیره و یا حمام های درمانی ژاپنی که بسیار عالی هستند. ما نمی توانیم به آن کمک کنیم، ما عاشق چشمه های معدنی هستیم.
اگر شما خود را در چنین فضایی می بینید، ابتدا دست نوازش سر خودتان بکشید. سپس به ترکیب ایده های غیرمنتظره توجه داشته باشید. ترکیب غیرمنتظره رنگ، حمام های چوبی و حتی نورپردازی چشمگیر فضای شما را بینظیر خواهد کرد.
مطالب مرتبط