با درب شیشه ای استین گلس ورودی بنا را شاخص تر کنید

درب های شیشه استین گلس قدمت طولانی دارند و اگر به تاریخچه آن ها نگاه کنید خواهید دید یکی از محبوب ترین عناصر ساختمانی در طی سالیان طولانی بوده اند.

این درب ها در بسیاری از بناهای مهم عمومی؛ دولتی و سیاسی استفاده می شدند و در خانه ی ثروتمندان و مرفهین استفاده می شدند.

درب شیشه ای استین گلس با تمام این اوصاف هیچ وقت کهنه و یا تکراری نشده است و هنوز هم طرفداران پر و پا قرص خود را دارد. در ادامه می خواهیم راجع به ویژگی های درب شیشه ای استین گلس  صحبت کنیم و تاثیری که بر روی ورودی ساختمان شما می تواند بگذارد.

ویژگی های مهم درب شیشه ای استین گلس

اولین ویژگی این درب ها، تنوع در طرح و نقش است. تقریبا در هر طرح و رنگی که بخواهید درب شیشه ای استین گلس قابل ساخت است. به طور مثال در ایراچی طراحی درب شیشه ای استین گلس بسته به سلیقه مشتری و نظر او صورت می گیرد.

دومین ویژگی درب شیشه ای استین گلس ساخت سریع و نصب سریع آن است که تا حد زیادی در زمان صرفه جویی می کند.
سومین ویژگی این درب ها قیمت مناسب نسبت به هنر و سلیقه ای است که ارائه می شود.

این نوع درب ها یک شاهکار هنری با ارزش محسوب می شوند که به ارزش ساختمان و بهای مادی و معنوی آن می افزایند.
چهارمین ویژگی مربوط به عدم محدودیت در ساخت ابعاد؛ کتیبه، پاخور و کلاف ها است.

درب مورد نظرتان در هر عرضی قابل ساخت است و هیچ محدودیتی برای آن نخواهید داشت.

پنجمین ویژگی چشمگیر بودن درب شیشه ای استین گلس است. ما در شهری زندگی می کنیم که رنگ عمده ی شهر خاکستری است. پس با استفاده از درب شیشه ای استین گلس در ورودی بنا، چشم بیننده را به ساختمان خود جلب کنید و با بازی رنگ و نور جلال و شکوه خاصی به ساختمان ببخشید.

درب شیشه ای استین گلس

درب شیشه ای استین گلس و ایراچی

درب شیشه ای استین گلس در ایراچی با بهترین، با کیفیت ترین و مستحکم ترین مصالح ساخته می شود و عمر بسیار طولانی همراه با زیبایی دارد.

استادکاران با تجربه ی ما سال هاست که در زمینه ساخت انواع درب شیشه ای تخصص و تجربه دارند و مشتریان ثابت ما، از این تخصص بهره می برند. کارفرماهای بسیاری در مناطق یک و دو تهران ساخت درب شیشه ای استین گلس ساختمان خود را به ما می سپارند.

مطالب مرتبط