با تغییرات کوچک اتاقتان را متحول کنید-قسمت سوم

با این دکوراسیون پاییزی برای صندلی ها به استقبال روزهای کوتاه تر و شب های بلند تر بروید
 
از یک چراغ دیواری استفاده کنید.
 به همین ترتیب، اگر دوست دارید از چراغ های مطالعه و آباژور تیفانی استفاده کنید ولی دیوارهای خود را رنگ کرده یا گچ کاری کرده اید، پس از این ترفند استفاده کنید: یک لامپ خمیده دوشاخه دار که ظاهری شبیه به لامپ های سیم کشی شده دارد را استفاده کنید.
با سیم های معلوم زیبا، این لامپ می تواند به عنوان بخشی از فضای داخلی شما باشد
 
به بندکشی های کاشی ها جلا دهید.
 اگر بندکشی های خانه شما باید تمیز شوند (وایسید ببینم، واسه کی لازم نداره؟!)، از یک قلم بندکشی استفاده کنید. این وسیله جالب میتواند در یک چشم به هم زدنی بندکشی های خراب را درست کند.
اگرچه ممکن است یک راه حل همیشگی نباشد، یا همان ظاهر اولیه را پیدا نکند، ولی می تواند کار شما را راه بیندازد، قسمت های لک شده و شکسته شده را پوشش دهد
مقاله مرتبط: کاشی های خلاقانه
خیلی ساده رنگی را که با بندکشی شما هماهنگ است را انتخاب کنید یا اگر می خواهید تغییرش دهید، رنگ دیگری انتخاب کنید و روی اولی بکشید. بییشتر آن ها آنتی باکتریال هم هستند، پس باید از کپک زدن جلوگیری کنند.   
 
یکی دو شمع روشن کنید.
چه شما به اون hygge (هیوج( بگید یا هر چیز دیگه ای، شکی نیست که وقتی غروب آغاز می شود، ما بیشتر دوست داریم یک شمع و روشنایی، احتمالا همراه با یک فنجان شیر کاکائو یا یک چیز مقوی تر داشته باشیم
اگر مجموعه ای از فنجان شمعی ها و جا شمعی ها دارید و در کشوها و کابینت آشپزخانه شما  خاک می خورد، چرا آنها را به یک جلوه زیبای سوسوزن روی یک گنجه کوچک تبدیل نمی کنید؟
فقط مراقب باشید هیچ وقت شمع را روشن رها نکنید. اگر شما چیزی دم دست ندارید، بطری های شیشه ای معمولی هم میتوانند به کار بیایند.  
 
پتوهای روشن استفاده کنید.
 حالا هوای بیرون سرد است، وقت آن رسیده تا پتوها را بیرون بیاورید. ولی به آن ها فقط به عنوان وسیله ای برای گرم نگه داشتن نگاه نکنید میتوانند بخشی از طراحی شما باشند و به اتاق خواب های خسته و بی روح، تازگی فصلی را بدهند
بلند شید و چیزی با طراحی و رنگ خیره کننده انتخاب کنید تا حس اتاق تان را تغییر دهید. برای مثال، آیتم های تابستانی را با آیتم های پررنگ که اتمسفر نرم پاییزی را اضافه می کنند جا به جا کنید، این پتوی خردلی رنگ با رنگ بالش ها گره خورده است و اتاق خواب خنثی را زنده کرده است.
مطالب مرتبط