با تغییرات کوچک اتاقتان را متحول کنید-قسمت دوم

با این دکوراسیون پاییزی برای صندلی ها به استقبال روزهای کوتاه تر و شب های بلند تر بروید
وسایل فلزی را هم درآمیزید.
اجسام مسی و طلایی برای پاییز ساخته شده اند. حس ملایم مجللی را اضافه می کنند و همچنین به نظر برای رنگ ها و نور کم این فصل مناسب هستند.
لازم نیست تغییری اساسی رقم بزنید یک یا دو آپاژور یا گلدان میتواند تفاوت بزرگی برای اتاق به همراه بیاورد. همچنین رنگ مسی با پس زمینه خنثی خاکستری، سفید و بژی زیبا می شود، که امروزه بیشتر ما در اتاق های مان از آن استفاده می کنیم.  
 
گیاهان همیشه سبز استفاده کنید.
لازم نیست شما پول زیادی را صرف خرید شاخه گل های گران قیمت کنید تا اتاق تان را زیبا کنید. گل های بهاری و تابستانی مثل نرگش و لاله ممکن است حالا استفاده شوند، ولی شما می توانید تغییر فصل ها را با گیاهان همیشه سبز جشن بگیرید یا جلوه ای از برگ های پاییزی ایجاد کنید
شاخه ها، قلمه ها و جوانه های زیبای توت های پاییزی را در اندازه های بلند به همراه گلدان های رنکانگ روی میز ناهار خوری قرار دهید تا زیبایی طبیعی را به آن اضافه کنید. به باغچه خود بروید تا چند شاخه تهیه کنید، اما مراقب باشید اگر بچه کوچک یا حیوان خانگی دارید از توت های سمی استفاده نکنید
 
کابینت آشپرخانه خود را تزئین کنید.
استفاده از چراغ های زیر کابینت باعث می شود آشپرخانه ها در شب دلپذیر تر شوند، چون حوضچه های روشن ملایمی ایجاد می کنند. همچنین برای پخت و پز و آماده سازی غذا در قسمت هایی که نور کافی نیست، مناسب هستند، وقتی که نور طبیعی یک نعمت محسوب می شود (که به سبب تغییر فصل ها اجتناب ناپذیر است)

اگر نمی خواهید دردسر و هزینه سیم کشی برای روشنایی را بکشید، لازم نیست ناامید شوید. به جای آن به دنبال لامپ هایی که با باتری کار می کند و راحت نصب می شود بگردید که به راحتی و با نوارچسب در جای خود نصب شود و با زدن یک کلید کار کند.

چراغ های زیرسقفی کوچکی هستند که معمولا از لامپ های LED استفاده می کنند و کم مصرفند.  

مطالب مرتبط