با تغییرات کوچک اتاقتان را متحول کنید-قسمت اول

با این دکوراسیون پاییزی برای صندلی ها به استقبال روزهای کوتاه تر و شب های بلند تر بروید
وقتی زمستان نزدیک می شود، زمان دور هم بودن و وقت گذراندن بیشتر در خانه می شود. اگرچه سخت است وقتی که دمای هوا کاهش می یابد خودمان را راضی کنیم که تغییرات اساسی را در فضای داخلی ایجاد کنیم، ولی ترفندهای کوچک زیادی وجود دارد که تفاوت های قابل توجه بزرگی ایجاد می کند.
پس با این تغییرات کوچک ولی اغوا کننده پا به فصل جدید بگذارید
 

بالشتک ها را عوض کنید.

 اگر بالشتک های گلدار زیبا حس خوبی ندارد، با نوع پرزدار به استقبال فصل جدید بروید. بیشتر ما از اینکه لباس های تابستانی جالباسی را به زمستانی تغییر دهیم لذت می بریم، پس چرا وسایل خانه مان را هم تغییر ندهیم؟
بالشتک های خودتان را برای زمستان با انواع گرم و نرم تر با رنگ های سفید، نارنجی یا قهوه ای عوض کنید تا بازتابی از حس و حال فصل باشد و از جنس پنبه، پشم گوسفند، مخمل، پشمی و نمدی استفاده کنید. در اینجا بالشتک های پشمی باعث شده است دو عدد مبل در غروب های طولانی تر، خواستنی تر شوند.  
 

یک قالیچه ابریشمی روشن پهن کنید.

رنگ خاکستری جای خود را دارد، ولی هیچ چیز مثل یک قالیچه رنگارنگ به پذیرایی، گرمی و لطافت نمی دهد، مخصوصا حالا که فصل تغییر کرده است. همچنین انگشتان سرد پا را روی کف سرد اتاق گرم نگه می دارد.
اگر شما نگرانید که قالیچه ها روی سطح سرد کف سر بخورند و جا به جا شوند، در دو طرف قالیچه از نوارهای نگه دارنده استفاده کنید تا آنها را ثابت نگه دارید. متناوبا از نمد، ابریشم یا لایه های کف پوش نگه دارنده فرش استفاده کنید.
معمولا می توانید آن ها را برش دهید تا اندازه شوند( پس دنبال لایه های کف پوشی بگردید که در کف اتاق ثابت می مانند)
 

چند تا ریسه آویزان کنید.

 ریسه ها فقط برای کریسمس نیستند. اونها بارقه زیبایی را به اتاق ها می بخشند، مخصوصا وقتی که حالا داریم به استقبال فصل های پاییز و زمستان می رویم.
ریسه ها را به پنجره ها آویزان کنید تا گرما وافری را به صبح های سرد و تاریک ببخشد یا در پایان روز که چراغ ها خاموش می شوند به شما حس شجاعت بدهد. همچنین آویزان کردن ریسه ها روی شومینه، روی آینه یا قاب عکس، یا دور در کمد هم خوب است.  
مطالب مرتبط