با استفاده از رنگ ها خانه تان را شاد تر کنید

اگر فکر میکنید برای تغییر جو یک اتاق و شاد تر کردن انه باید رنگ دیوار ها را به کلی عوض کنید استباه میکنید .
تنها با کمک المان های کوچک و ساده میتوانید جو یک اتاق را به کلی تغییر دهید همراه ما باشید تا در ادامه به رنگ ها یی اشاره کنیم که میتواند روحیه کلی ساکنان خانه را تغییر دهد .

با استفاده از رنگ ها خانه تان را شاد تر کنید :

اتاق نشیمن : نارنجی

طیف های مختلف نارنجی تقریبا برای هر اتاق و فضایی که گروهی از مردم در آن قرار دارند مناسب است. این رنگ حتی به مقدار اندک انرژی و هیجان فراوانی را به دکوراسیون داخلی اتاق جاری کرده و تمام توجهات را به خود جلب میکند .
رنگ نارنجی تحریک پذیری و خصومت را کاهش داده  و به برقراری روابط اجتماعی کمک میکند به طور خلاصه محیط را گرم و صمیمی تر میکند . البته پیشنهاد ما این است که مقداری نارنجی را با رنگ های کمی ملایم تر و خنثی ترکیب کنید.

 


صندلی طرح دار

این صندلی که با پارچه ای نارنجی رنگ با طرح پلنگ پوشانده شده فضای اتاق را کاملاغیر جدی و شاد تر خواهد کرد میتوانید از طرح ها و رنگ های متفاوت این صندلی در اتاق های خود استفاده کنید .

رنگ دیوار ها
تابلو ها

تابلو های شهر های موردعلاقه تان علاوه بر اینکه تا زمان سفر شما را راضی نگه میدارد میتواند تزئین خوبی برای دیوار ها هم باشد .

رنگ دیوار ها
مجسمه های بانمک

فکر کنید روبروی قفسه کتاب یا یک میز کوچک نشسته اید دیدن یک سگ بادکنکی نارنجی رنگ خوشحال تان نمیکند ؟
هرچقدر هم که مبلمان تان کلاسیک و جدی است با مجسمه های بانمک و کوچکمیتوانید لبخند را به لبان خود بیاورید.

رنگ دیوار هاتنگ آب متفاوت

کمی تنوع ایجاد کنید و از تنگ های بلوی تراش دار که از ۳۰ سال پیش هم به همین شکل بودند بگذرید . در عوض از تنگ های مدرن و متفاوت با رنگ های شاد و فرم های متفاوت استفاده کنید تنها یک تنگ زیبا در پیشخوان آشپزخانه میتواند چهره کلی آن را تغییر دهد .

رنگ دیوار هانیمکت نارنجی

این نیمکت کوچک و زیبا را هم میتوانید به عنوان یک میز کوچک و هم به عنوان یک صندلی اضافه استفاده کنید به هر حال قطعا بدون کاربرد نخواهد بود .

رنگ دیوار هااتاق خواب :آبی

هیچ قانونی نیست که بگوید هر رنگ شادی باید روشن باشد یا حتما باید انرژی بدهد تا شما را خوشحال تر کند در واقع بر خلاف تمام تصور ها دکوراسیون منزل با یک دیوار یا سقف به رنگ آبی روشن میتواند همان حس آسمان صاف و آبی را برای شما ایفا کرده و روحیه تان را بالا ببرد .

 

رنگ دیوار هافرش طرح دار

یک فرش تک رنگ طرح دار این ویژگی را دارد که تمام طیف های آبی را در خود جای داده با همه المان های آبی داخل اتاق ست میشود .

 

رنگ دیوار هاکشو ساده

طرح سادده و بی حاشیه این کشو با گیره ها و پایه های بیرنگ و طلایی موجب شده تمامی توجهات بیننده به رنگ جسورانه و زیبا آن جلب شود .

گلدان های بزرگ شیشه ای

میز کنار تخت خواب خود را با گلدان های بزرگ شیشه ای تزئین کنید . این گلدان ها حتی به تنهایی هم زیبا اند چه برسد زمانی که در آن یک شاخه گل قرار دهید .

رنگ دیوار هاگلدان طبیعی

با استفاده از یک گلدان کوچک طبیعی انرژی و زندگی را به اتاق خود بیاورید . بسته به میزان نور اتاق خواب گیاه مناسبی را برای خود انتخاب کرده و کنار تخت خود قرار دهید.

رو تختی شاد

رو تختی تان را در رنگ ها و طرح های شاد و پر تحرک انتخاب کنید .البته در اینصورت برای جلوگیری از شلوغی و بی نظمی اتاق باید به طور کلی ساده و مینیمال باشد .

 

ساعت شنی

نگاه کردن دانه های ریز شن که بر روی هم میریزند از هر دارویی خواب آور تر است !

آشپزخانه : زرد

امروزه رنگ زرد محبوب ترین رنگ برای اتاق های غذاخوری و آشپزخانه ها هستند . این رنگ پر از انرژی و هیجان ، گرم و دلپذیر است همین ویژگی ها کافیست که با یک نگاه لبخند بر لب هایتان بیاورد .

پیشبند با طرح لیمو

زمانی که به کار های آشپزخانه میرسید پوشیدن یک پیشبند شاد و انرژی بخش کمک میکند از کارتان بیشتر لذت ببرید .

کاسه های رنگی

این کاسه ها یک ظرف ساده و خسته کننده را به یک اثر هنری و جذاب تبدیل میکنند .

 

وردنه نقاشی شده

یک وردنه تزئینشده در گوشه کانتر آشپزخانه علاوه بر اینکه شما را یک آشپز و قناد ماهر نشان میدهد بعلاوه آشپزخانه تان را به یک نمایشگاه تبدیل میکند .صد البته این وردنه استفاده ای ندارد ولی زیبایی آشپزخانه تان را دو چندان خواهد کرد .

رنگ دیوار هابشقاب های زیبا

بشقاب های هنری و متفاوت هر غذایی را لذیذ تر میکند . تی اگر به تنهایی غذامیخورید به سرویس غذا خوری خود دقت کنید .یک ظرف میتواند لذت شما از غذا را بیشتر کند.
مطالب مرتبط