ایده های نو برای اجرای سقف کاذب شیشه ای در منازل مسکونی

سقف هر خانه و نورپردازی آن، از مهم ترین مولفه هایی است که در دکوراسیون داخلی  منازل مسکونی، مورد توجه افراد قرار می گیرد و داشتن سقفی زیبا و متناسب با محیط، از مهم ترین نشانه های یک دکوراسیون داخلی موفق به شمار می آید.
اجرای سقف کاذب شیشه ای در منازل مسکونی، یکی از روش های رایج و متداولی است که بر کیفیت بصری سقف خانه ها می افزاید و امکان نورپردازی حرفه ای در خانه ها را، فراهم می نماید. سقف کاذب شیشه ای در طرح ها، اندازه ها و رنگ های مختلفی قابل اجرا است و هرکسی با توجه به نظر و سلیقه ی خود می تواند، بهترین گزینه را برای پیاده سازی در منزل خود انتخاب نماید.

استفاده از سقف کاذب در اطراف ستون ها

 

یکی از کاربردی ترین ایده های اجرای سقف کاذب در خانه ها، پیاده سازی آن ها به دور ستون های موجود در خانه می باشد. بدین ترتیب ستون و سقف کاذب در کنار هم، تبدیل به نقطه ی توجهی در فضای مورد نظر می گردند و علاوه بر تامین نور فضا، تمامی نگاه ها را به خود جلب می نمایند.
از دیگر ایده های بسیار زیبا و خارق العاده برای اجرای سقف کاذب در منازل مسکونی، استفاده از شیشه های استنید گلس در ساخت آن ها می باشد. سقف های کاذب شیشه ای استیند گلس در سقف منازل مسکونی، همچون سازه ای دکوراتیو، ایفای نقش می نمایند و با منعکس نمودن نور در رنگ های مختلف، موجب ایجاد پویایی و سرزندگی در فضای داخل خانه می شوند.

استفاده از سقف کاذب شیشه ای در سالن های پذیرایی و راه روها

از اصلی ترین کاربردهای سقف شیشه ای در منازل مسکونی، استفاده از آن ها در سالن های پذیرایی و راه روها می باشد. سالن پذیرایی هر خانه ای، از اصلی ترین بخش های خانه است و پذیرایی از میهمانان در سالن پذیرایی خانه صورت می گیرد.
استفاده از سقف های کاذب شیشه ای در سالن های پذیرایی، موجب بهبود کیفیت فضا می شود و این امکان را برای افراد فراهم می کند تا نورپردازی خاص و منحصر به فردی را، در فضا پیاده سازی نمایند.


با مشاوره و راهنمایی با اعضای گروه ایراچی می توانید، به بهترین و ایده آل ترین طرح و رنگ در سقف های کاذب شیشه ای دست یابید و با پیاده سازی آن ها در منزل خود، محیطی خاص و منحصر به فرد را برای خود و اعضای خانواده تان به وجود آورید.

مطالب مرتبط