ایده هایی برای کتابخانه های بزرگ

برای بسیاری از افراد یکشنبه ها زمان قفسه بندی و دسته بندی منزل می باشد بعضی افراد نیز در طول هفته نیز زمان زیادی را برای کتاب خواندن و دسته بندی کتاب ها کنار می گذارند هر کتاب در قفسه می تواند یادگار زمانی که شما با ان کار می کردید و زمانی که از ان استفاده می کردید باشد و احساس خاصی را به شما بدهد و شوق خواندن و نگاه کردن مجدد به آن را داشته باشید.

ایده هایی برای کتابخانه های بزرگ شاید قفسه هایتان کاملا پرشده باشد و حالا نیاز به خرید یک کتابخانه جدید داشته باشید اما کتابخانه جدید نیاز به فضای کافی برای ان نیز خواهد داشت از قبل باید فضای لازم را نیز مهیا کنید تا بتوانید کتابهایتان را در ان جا کنید دراین خانه مشاهده می کنید که تمام خانه با کتابخانه پوشانیده شده و در وسط ان دکوراسیون ساخته شده است که در نوع خود جالب توجه است.

ایده هایی برای کتابخانه های بزرگهمانطور که در این عکس نیز مشاهده می کنید طراحی زیبایی از کتابخانه در کناره های دیوارهای راه پله این خانه انجام شده است که بسیار هم زیباست و کارایی خاصی دارد همچنین جالب توجه و باعث کاهش فضای زیادی از کتابخانه ها شده است که این خود می تواند بسیار کاربردی و مفید باشد این کتابخانه قلب خانه است و در طبقه اول هم نمونه دیگری ایجاد شده است.

ایده هایی برای کتابخانه های بزرگدر بالای کتاب خانه کابینت ساخته شده که قفسه ها کاملا کاربردی هستند و جای بسیاری دارند و همچنین همانطور که مشاهده می کنید صاحب خانه برای خود نیز میز تحریری فراهم کرده که محل مطالعه برای او می باشد.

ایده هایی برای کتابخانه های بزرگدر این خانه در ماساچوست امریکا نیز یک ایده یکسان استفاده شده که تعداد قفسه های زیادی در دیوار بکار رفته است این قفسه ها نمایی بسیار زیبا دارند و کاملا فضای کافی برای گذاشتن کتاب ها را در کتاب خانه فراهم اورده اند.

مطالب مرتبط