ایده هایی برای چیدمان وسایل آشپزخانه-قسمت اول

از هر اینچ مربع فضای آشپزخانه با این راه حل های هوشمندانه و کاربردی برای چیدمان وسایل روی کابینت استفاده کنید
 اگر شما نمی توانید برای هر گلدان فضایی خاص را پیدا کنید، گیاهان خود را به یک آشفته بازار بدل کرده اید، فضای شما پر از وسایل به هم ریخته است یا تمام شارژرهای روی اپن به هم ریخته اند، این مقاله برای شماست.
طراحان دکوراسیون داخلی آشپزخانه و کابینت به طور مداوم با راهکارهایی برای به کار بردن در آشپزخانه شما، روندهای چیدمان وسایل را راحت تر و کارآمدتر می کنند.

آشپزخانه و کابینت

 قرار دادن درب ها و ظروف در کنار هم:
 کابینت های سنتی به شکلی ساخته نشده اند تا این امکان را بدهند که درب ها و ظروف را با هم نگاه داریم. ضرف ها در کابینتهای بالایی قرار می گیرند و درب های آنها در طبقات پایینی قرار گرفته و هرگز دوباره پیدا نمی شوند.
سازماندهی ظروف ذخیره سازی مواد غذایی همیشه یک چالش بوده است. این شکل قراردهی چندگانه اطمینان حاصل خواهد کرد که شما هرگز برای پیدا کردن درب یک ظرف نیازی به جستجو در مکانی شلوغ را نخواهید داشت.

آشپزخانه و کابینت

 برش آسان مواد بر روی کابینت:  این طراحی بسیار هوشمندانه است.  این یک افزونه خوب برای خرد کردن در ارتفاع یکسان با سنگ کابینت است (مانند یک کشو، اما بر روی کابینت) و وقتی که هر دو کشو زیرین را خارج کنید، می توانید زباله های کار را از طریق حفره موجود به داخل سطل زباله بریزید.

آشپزخانه و کابینت

 کشوهای زیرین: این یک راه حل هوشمندانه است: ممکن است شما نیز در مواقعی با خود فکر کرده باشید که بتوانید حتی به میزان چند سانتیمتر بیشتر از فضا استفاده کنید. می توانید با استفاده از کشوهای زیرین، به بهترین شکل از فضاهای بلااستفاده آشپزخانه استفاده کنید.

آشپزخانه و کابینت

 کشوهای مخفی و عمیق تر: دیگر لوازم کوچک مانند مخلوط کن ها و همزن می توانند در کشوهای عمیق مانند این نمونه قرار بگیرند، که به عنوان یک درب کابینت در ارتفاع کمتر تعبیه شده است.
مطلب مرتبط: نکات قابل توجه در طراحی آشپزخانه
مطالب مرتبط