ایده هایی برای چیدمان وسایل آشپزخانه-قسمت سوم

 از هر اینچ مربع فضای آشپزخانه با این راه حل های هوشمندانه و کاربردی برای چیدمان وسایل روی کابینت استفاده کنید
 مکان های مخصوص برای قرار دادن ظروف ادویه. دسترسی آسان به این ابزارهای پخت و پز ضروری است، اما آنها معمولا در مکان مخصوصی قرار ندارند و اغلب به شکلی به هم ریخته قرار می گیرند.
این کشو های عمیق با ظروف داخلی یک راه حل دکوراسیون زیبا و راحت است.
فضای آشپزخانه
 قفسه های بالایی با دسترسی آسان: قفسه های بالایی برای نگه داشتن آیتم های مختلف در منزل شما بسیار عالی هستند، اما یک کشو مثل این به این معنی است که در هنگام دسترسی به این مناطق پنهان باید از بالش ها، صندلی ها یا افراد استفاده نمایید.
فضای آشپزخانه
 یک مکان پنهان برای شارژ: در زمان به هر ریختگی آشپزخانه، دستگاه های شخصی مجرم اصلی هستند. آنها پر از میکروب ها هستند – که ترکیب خوبی با سطوحی که در آن غذای آماده می کنید نیست.
با تعویض کشوهای مربوط به آنها می توانید همزمان به آنها دسترسی داشته باشید و هم اینکه آنها را از مکان پخت و پز دور کنید.
فضای آشپزخانه
 ذخیره سازی در کابینت بالایی: با استفاده از قفسه های باز و پنجره هایی که ظروف و لوازم آشپزخانه ما در آنها مورد استفاده قرار می گیرند، کابینت های پایینی باید بسیار کاربردی تر باشند.
هنگامی که آنها اینگونه نصب می شوند، دسترسی به آنها را آسان می کند. با این کار می توانید همزمان با اضافه کردن فضای بیشتر به آشپزخانه، دسترسی آسانی به وسایل داشته باشید.
مطلب مرتبط: نکات کلیدی برای طراحی آشپزخانه کوچک
فضای آشپزخانه
 با کمک این کارها، انبوهی از وسایل نیز می-تواند در کشوهای زیرین قرار گیرد.
فضای آشپزخانه
 جایگزینی برای افراد تنبل. کابین های کارگذاری شده در نقاط کور دارای فضای اضافی زیادی هستند که دسترسی به آنها دشوار است. افرادی که حصله کمتری دارند این فضا را به کوهی از وسایل بلااستفاده تبدیل می کنند که دسترسی به آنها دشوار است. می توانید با این راه حل به راحتی از مشکلات به وجود آمده جلوگیری نمایید.
مطالب مرتبط