ایده هایی برای چیدمان وسایل آشپزخانه-قسمت دوم

از هر اینچ مربع فضای آشپزخانه با این ایده های دکوراسیون داخلی هوشمندانه و کاربردی برای چیدمان وسایل روی کابینت استفاده کنید
 ورق های بیسکوییت و تخته برش.
 این قطعات نازک هستند اما پیدا کردن یک مکان خوب برای آنها مشکل است. اگر شما نمی توانید از کشوهای زیرین استفاده کنید، آنها روی قابلمه ها و تابه ها سرازیر می شوند و یا در زیر آنها دفن می شوند.
یک کابینت باریک فضای بسیار کمی را می گیرد و می تواند به راحتی فضای مناسبی را برای قرار دادن این نوع از وسایل در اختیار شما قرار دهد.​
دکوراسیون داخلی 
 کشو زیر سینک آشپزخانه. 
“آنچه در اعماق نهفته است” عنوان فیلم شوم و ترسناکی بوده که در مورد فضای زیر سینک آشپزخانه نیز حرف هایی برای گفتن دارد. این منطقه معمولا میزبان تعداد زیادی از صابون، مواد شوینده ماشین ظرفشویی، کیسه های سطل زباله و مقدار عجیب و غریبی از حوله های کاغذی است.
نگران کننده تر از همه، کپسول آتش نشانی به جای این که در جلو و مرکز، برای دسترسی بهتر قرار داشته باشد، در زیر اقلام زیادی دفن شده است.  یک کشوی داخلی بسیار بهتر از زانو زدن و جستجوی کورکورانه برای به دست آوردن اجسام است.
دکوراسیون داخلی 
 قفسه برای سفره.
پیدا کردن فضا برای قرار دادن سفره ممکن است دشوار باشد. آنها معمولا در یک کشو افتاده اند، که به این معنی است که آنها به شدت نیاز به اتو شدن در زمان استفاده دارند.
من به شخصه از اتو کردن متنفر هستم، بنابراین وقتی که آنها را روی میز قرار می دهم، با تمام آن علامت ها و چروک ها ذشت به نظر می رسند. این راه حل آنها را برای استفاده همواره آماده نگاه خواهد داشت.
دکوراسیون داخلی 
 راه حل هایی برای قرار دادن لوازم خانگی کوچک قرار دادن وسایل سنگین در آشپزخانه همواره با دشواری همراه بوده است. این راه حل یک دستگاه سنگین مانند یک مخلوط کن را به راحتی به فضای مخصوص خود ارسال می کند!
مطالب مرتبط