ایده هایی برای اینکه احساس کنید خانه جادار تر شده است-قسمت آخر

اجازه دهید نور خورشید داخل بیاید

انتخاب شیشه های فرانسوی اجازه می هد که نور بیشتری وارد فضای منزل و اتاق ها شود و احساس سر زندگی به افراد منزل دست می دهد . می توان بدون برش دادن به در ها و دیوارها پنجره های اضافی را به اتاق اضافه کرد که برای اینکار باید به متخصصان طراحی مراجعه کنید . استفاده از درهای فرانسوی روشی معقول و منطقی و کم هزینه برای فضاهای کوچک است و می تواند نور خورشید را به طور کامل وارد فضای کوچک اتاق و آشپزخانه کند .

خانه جادار تررنگ نور

رنگ ضعیف دیوار اجازه می دهد تا فضای اتاق باز به نظر برسد . رنگ کردن و غنی سازی رنگ ها ی اتاق حس بزرگی را به فضای اتاق القا می کند و بیننده را تحت تاثیر رنگ ها قرار می دهد . یکی از رنگ های مورد علاقه ی ما رنگ سفید الماسی است که توسط بنجامین موور اختراع شده است .

خانه جادار تررنگ مبلمان همرنگ با رنگ دیوار

شما می توانید با رنگ آمیزی مبلمان و وسایل بزرگ اتاق و استفاده از همان رنگ ها برای دیوار ، اتاق ها را بزرگتر از آن چه که هستند نشان دهید و زیبایی اتاق را بیشتر از گذشته نشان دهید .

یکی دیگر از ترفند های صرفه جویی در فضای اتاق قرار دادن تخته برش بلند و استفاده از سنگ مرمر است که در فضای آشپزخانه کوچک استفاده می شود .در تصویر ملاحظه می کنید از سینک کوچکی استفاده شده است .

خانه جادار تربالا گذاشتن

شما می توانید برای ذخیره سازی بیشتر روی دیوار را با قفسه های مربعی پر کنید و روی آنها را با کتری چای و ظروف مختلف پر کنید . با اینکار از فضا به نحو احسن استفاده می کنید .

خانه جادار تربیرون گذاشتن

فضای خارجی خانه اجازه می دهد تا وسایلی را که در داخل خانه گسترده شده را در خارج منزل قرار دهید . اضافه کردن صندلی اضافه ، لوازم جانبی ، گیاهان و هر چیز دیگری می تواند نظر مهمانان را به خود جلب کند . حتی یک بالکن کوچک هم می تواند این کار را انجام دهد .

ایده هایی برای اینکه احساس کنید خانه جادار تر شده است-قسمت اول

ایده هایی برای اینکه احساس کنید خانه جادار تر شده است-قسمت دوم

مطالب مرتبط