ایده هایی برای اینکه احساس کنید خانه جادار تر شده است-قسمت دوم

مبلمانی با جای ذخیره ی زیاد

این مبلمان به شما یک فضا را برای ذخیره سازی وسایل  کوچک می دهد . با این کار می توانید هزینه های ذخیره سازی به طور هوشمندانه کاهش دهید . اما شما می توانید خود این کار را انجام دهید . اگر بتوانید یک قاب قوی برای زیر مبل پیدا کنید و آن را خالی کنید می توانید هزینه این کار را به حداقل برسانید .

ما چند بالش را روی مبلمان نزدیک دیوار قرار دادیم و طاقچه آن پر کردیم . زیر این مبلمان را برای ذخیره سازی وسایل کوچک در نظر گرفتیم که عمق زیادی دارد . البته این نکته را هم بدانید که وسایلی که در زیر آن گذاشته می شود معمولا به ندرت به کار می رود .

جادار ترتخت تاشوی دیواری

تخت تاشو یکی از بهترین راهها برای خوردن تکه های کیک روی آن است . اگر شما از سایز بزرگ تخت خواب خود در فضای ۲۰۰ فوت مربغی رضایت ندارید می توانید از این نوع تخت خواب استفاده کنید .

یکی از دیگر از مزیت های تخت خواب های تاشو این است که شما لازم نیست ارتفاع نور سقف را تغییر دهید . شما همچنین می توانید سخت افزار مناسب خود را یا به صورت آماده و یا به صورت سفارشی آنلاین پیشنهاد دهید . و مزیت آخر آن تمیز کردن راحت آن است که دارنده یآن را اصلا خسته نمی کند .

جادار ترمیز تک نفره

میز شبح یکی دیگر از آیتم های چند منظوره بزرگ است . این میز ، میز کنسول ، میز کنار تخت یا میز ناهار خوری برای یک نفر است که بعد از استفاده می توان آن را مخفی کرد .

جادار ترخطوط افقی

تکرار خطوط افقی در کف ، نمای سقف و حتی تابلو های سقف احساس طولانی بودن را در اتاق ایجاد میکند . صرف نظر کردن از فرش یکی دیگر از راه های مفید برای بزرگ کردن فضای اتاق است .

ایده هایی برای اینکه احساس کنید خانه جادار تر شده است-قسمت اول

ایده هایی برای اینکه احساس کنید خانه جادار تر شده است-قسمت آخر

مطالب مرتبط