انواع کابینت های آشپزخانه

یکی از مهمترین تصمیماتی که می بایست بگیرید انتخاب کابینت می باشد که می بایست با رنگ چوب رنگ امیزی شوند انتخاب ان باعث می شود بشما جهتی در مورد نحوه انتخاب کابینت های آشپزخانه و نحوه نگهداری انها بدهد  من به دو کابینت فروشی رفتم اما با توجه به تنوع زیاد طرح ها و رنگ ها امکان انتخاب بسیار سخت بود بهتر است ابتدا به نحوه ساخت و انواع ان بپردازیم تا انتخاب اسانتر شود.

انواع کابینت های آشپزخانهزمانیکه شما کابینت های رنگ شده را انتخاب می نمایید این کابینت ها با موادی رنگ امیزی می شوند و یا ساخته می شوند که از جنس های MDF صنوبر و یا تخته سه لا می باشد.

انواع کابینت های آشپزخانهبعضی از سازندگان کابینت را درخانه سرهم می کنند اما در بعضی دیگر کاملا کابینت ها در کارخانه و در کوره پخته می وشند و کاملا اماده شده و تنها نیاز به نصب دارند.

انواع کابینت های آشپزخانهخیلی از کابینت  سازها و یا فروشندگان کابینت هایی که برای شما ارسال می کنند بروی ان براق کننده نمی زنند و یا بعد از نصب ان اقدام به پاشیدن اسپری به ان می نمایند شاید تصور کنید هزینه کابینت رنگ شده بالاتر است اما برعکس کابینتی که شما خریداری نمایید و مجددا در محل رنگ شود برای شما گرانتر خواهد بود.

انواع کابینت های آشپزخانهرنگ کابیینت ها ارتباط مستقیمی با قیمت و زیبایی انها دارد مقدار مقاومت انها در برابر اب و نوع رنگ بسیار مهم می باشد رنگ ها بر اساس روغن اب و موارد مختلفی می باشد که تاثیر گزار است.

انواع کابینت های آشپزخانهبروش های مختلفی کابینت ها رنگ امیزی می شوند از جمله این موارد می توان نقاشی با قلم و نقاشی با پیستوله را نام برد که پیستوله در نگ امیزی کابینت بسیار کاربردی تر و بهتر می باشد.

اگر از چوب برای ساختن کابینت شما استفاده شود مطمئن باشید زیبایی و مقاومت انها قابل تضمین می باشد این کابینت ها در عکس از چوب تهیه شده است و نوع چوب ان درخت گیلاس است.

انواع کابینت های آشپزخانهویا می توانند همانند عکس دارای طرح هایی که هر ۶ تا ۱۲ اینچ متغیر می باشد باشند.

مطالب مرتبط