انواع نورها در دکوراسیون

یکی از مهمترین قسمت های خانه نورپردازی ان می باشد براحتی می توانید خانه خودتان را شکل و جلایی خاص ببخشید نورها می توانند براحتی زیبایی خاص تری به خانه شما ببخشند این که چگونه رده های نور و روشنایی را به جای جای خانه اختصاص دهید و با نورها بازی نمایید این کار اسان و نیازمند خلاقیت می باشد.

انواع نورها در دکوراسیونشاید پنجره ها قسمت هایی هستند که هیچ وقت انها را بحساب نمی اوریم اما همواره نقش مهمی را ایفا می کنند و در تامین نور خانه بسیار مهم هستند در یک روز تابستانی نور زیادی از پنجره ها به داخل تراوش می نماید و باعث روشنایی خانه می گردد که کاملا برای یک خانه کافی و پرمحتوا است.

انواع نورها در دکوراسیونانواع نورها در دکوراسیوننور های شکلی

این نوع نورهای معمولا به نام نورهای پایین رونده معروف هستند و دومین و مطرح ترین نوع نورها برای روشنایی خانه از دید مردم می باشند این نورها منطقه بزرگی را روشنایی می کنند و نور د ر مرکز این منطقه قرار دارد اما اشعه های نور تمامی محیط را بصورت یکسان نورانی نمی نماید و قسمت های بالای ان و کناره های بالای دیوارها بدون نور می ماند که در اینجا می توانید از نورهای دیگر استفاده نمایید.

انواع نورها در دکوراسیوننورهای ردیفی

استفاده از چند لامپ نور که دارای زاویه های مختلفی نیز می باشند نمونه این نوع نورها می باشد.

نورهای اویزی

نوع دیگر ی از نورها لوسترها و نورهای دارای  سیم می باشد این نوع نورها می توانند چندین نور و لامپ برای روشنایی داشته باشند اما هنوز قسمت هایی بدون نور در منطقه وجود خواهد داشت از این نوع نورها می توان برای روشن نمودن مثلا یک میز ناهار خوری و یا نور های رو به پایین استفاده نمود.

انواع نورها در دکوراسیوناویزهای دیواری

این نوع از اویزها برای روشنایی هرچه بیشتر محیط استفاده می گردد و می توانید در حمام و جلوی اینه ها برای روشن نمودن هرچه بیشتر محیط از انها استفاده نمایید.

نوع دیگری از نورها نیز نورهای دیوارکوب می باشند که بسیار کاربردی می باشند  که به دسته های مختلفی دسته بندی می شوند مثل نورهای مخفی

انواع نورها در دکوراسیوننورهای دیواری

انواع نورها در دکوراسیوننورهای ایستاده و اباژور

انواع نورها در دکوراسیوننورهای روشن  کننده سقف

انواع نورها در دکوراسیون

مطالب مرتبط