انواع مدل صندلی برای میز نهارخوری

میزهای شام بسیار کاری بیشتر از ایجاد محیطی ارام و راحت برای خوردن شام را انجام می دهند. راحتی بسیار مهم می باشد اما بیایید بیاد داشته باشیم رنگ ها و جنس مواد نیز در دکوراسیون خانه بسیار مهم می باشد .برای قشر زیادی از مردم این مدل صندلی راحت و پلاستیکی بسیار خوب و کاربردی است .این نوع صندلی ها نیز هرکدام با طرح هایی جدید ایجاد می شوند و بهمین خاطر برای محیط ها مدرن بسیار مناسب می باشند.

انواع مدل صندلیمدل های تولیکس بسیار پرکاربرد و پرفروش می باشد این مدل از صندلی ها از سال ۱۹۳۴ در جهان ساخت و طراحی شدند و بسیار پرطرفدار شدند این صندلی ها با هرنوع میزی خوب در می اید و زیبا و راحت می باشد.

انواع مدل صندلیطرفداران مدل ها نیمه قرنی از این نوع صندلی ها استفاده زیادی می نمایند  ولذت می برند صندلی های ایمز داو یکی از مدل های کلاسیک که در سال ۱۹۵۰ ساخته شده و با پلاستیک طراحی شده است و بسیار پرطرفدار می باشد.

انواع مدل صندلییکی دیگر از مدل های ایمز نیز مدل زیر است که از پلاستیک ساخته شده است و همانند پایه های ایفل را دارد.

انواع مدل صندلیست های هفت تایی  می توانید یکی از این ست ۷ تایی المانی را خریداری نمایید که در سال ۱۹۵۵ طراحی و ساخته شدند و حدود ۶۰ سال است که در طراحی ها استفاده می شود.

انواع مدل صندلیمدل های دیگری از طرح های صندلی های ست هفت تایی المانی نیز بعدها ایجاد شدند این صندلی ها مقدار کمی نسبت به طرح اصلی تفاوت دارند.

انواع مدل صندلیصندلی های سیمی نیز نوع دیگری از صندلی ها می باشند که بسیار راحت و سبک می باشند و طرح جالبی به میز نهار خوری می دهند این طرح نیز در سال ۱۹۵۰ در ایتالیا ایجاد شده است.

انواع مدل صندلینوع دیگری از چوب ها نیز صندلی های کامل چوب می باشد که دارای قوس ها و منحنی ها مختلفی می باشد که در سال ۱۹۵۸ برای مدتی طراحی و ساخته شدند

مطالب مرتبط