انواع طراحی دکوراسیون لابی

لابی یکی از مهمترین قسمتهای ساختمان بشمار می آید که امروزه توجه خاصی به طراحی و دکوراسیون داخلی آن می شود . لابی آپارتمانها و مجتمعهای مسکونی , لابی هتلها , لابی مجتمعهای اداری و تجاری و یا لابی یک آپارتمان یا ویلای شخصی همگی قسمتهایی هستند که دکوراسیون داخلی آنها توسط همگان دیده می شود و به همین جهت پرداختن به زیبایی آن مهم و اساسی است .

هر طراحی برای لابی ساختمان خود فضای داخلی خاصی را پیش بینی میکند تا با تم اصلی ساختمان هماهنگ بوده و در عین حال نیازهای ساکنین آن را نیز برآورده سازد . ولی در بسیاری از موارد اجرای ایده ها به مشکل برخورد کرده و طراح قادر به پیاده سازی ایده خود نمی باشد . واقعییت این است که بسیاری از ایده ها به شکل صنعتی قابل تولید نیستند و باید به صورت سفارشی و برای یک ساختمان یا طراح خاص اجرا و پیاده سازی شود . در دنیا چنین فرایندهای ساختی بیشتر توسط دست انجام می شود تا علاوه بر خاص بودن به شکل انحصاری تولید شود و ارزش فراوانی ایجاد کند .

این دست ساخته ها که می توان از آنها در دکوراسیون داخلی استفاده نمود شامل متریالهای مختلفی می شود . چوب , شیشه , آینه , فلز و … همگی می توانند به طراح کمک کنند تا ایده های خود را در قالب مجسمه , تابلو , دیوارکوب , لایتینگ , سقفها , دیوارهای تزیینی , و … اجرا نماید .

شیشه تزیینی بر روی دیوار لابی

دکوراسیون لابیدست ساخته چوب به همراه نور بر روی دیوار لابی

دکوراسیون لابیطرحی از چوب و نور بر روی دیوار لابی

دکوراسیون لابیطرح سه بعدی از طراحی داخلی لابی به همراه دست ساخته هایی از چوب .

دکوراسیون لابیگنبد شیشه ای تیفانی در سقف لابی مجتمع مسکونی

دکوراسیون لابیشیشه های تزیینی کار شده در آبنما لابی

دکوراسیون لابیآینه کهنه کاری نصب شده بر روی دیوار لابی

دکوراسیون لابیشیشه های تزیینی به عنوان لوستر و دیوار کوب در داخل لابی

دکوراسیون لابیشیشه های تزیینی دست ساز بر روی دیوار لابی

دکوراسیون لابی

مطالب مرتبط