انواع آینه ونیزی

آینه های ونیزی یکی از لوکس ترین آینه هایی است که می توان به سخت پسندانی که علاقمند به داشتن اشیاء خاص و متفاوت هستند توصیه کرد . فضایی که چنین آینه هایی در آن نصب شود آنقدر مجلل و لوکس جلوه می کند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد .
آینه های ونیزی در دنیا و در میان اشراف و افراد خاص جایگاه ویژه ای دارد . به نظر می رسد که ایرانیان نیز نباید از این نهایت هنر و زیبایی که توسط هنرمندانشان خلق می شود بی بهره باشند چرا که ایرانی لایق بهترینهاست .
ساخت آینه های ونیزی مراحل بسیار متنوعی دارد که معمولا در کارگاههای مختلفی کار شده و نیاز به هنر هنرمندان مختلفی دارد . ایراچی با بهره گیری از دستان هنرمند این عزیزان و نگاه با ذوق طراحان خود اقدام به ساخت این آینه های زیبا کرده است تا آن را به منازل ایرانیان عزیز تقدیم کند .
آینه های ونیزی شامل قطعات برش خرده ای از آینه هستند که لبه آنها تراش خرده است و گاه بر روی این قطعات تراشهای طرحدار و ظریفی نیز اجرا می شود که مسلما به زیبایی و ظرافت کار می افزاید . قرار گرفتن این تکه های آینه در کنار هم و بر دور آینه اصلی آن را با انواع دیگر آینه ها کاملا متفاوت می کند .
این آینه ها در طرحهای گوناگون و با امکان سفارش در هر سایز و طرحی موجود می باشند و مشتریان عزیز می توانند با توجه به سلیقه خود و سایز فضای مورد نظر , آینه مناسب خود را سفارش دهند .لازم به توضیح است که آینه های ونیزی قابلیت نصب و اجرا بر روی فضاهای مختلف را دارند که علاقمندان می توانند در قسمت آینه در دکوراسیون با کاربرد این نوع از آینه ها نیز آشنا شوند .
مطالب مرتبط