انتخاب بالشتک مناسب

همواره انتخاب رنگ مواردمختلف موجود در خانه دغدغه افراد درخانه بوده است که کاربران نیز این سوال را همواره در ذهن خود مرور می نمایند چه رنگی مناسب فرش مبل و غیره می باشد یکی از مواردی که بسیار در دکوراسیون بنظر می اید بالشتک های روی مبل می باشد.

بالشتک مناسبقیمت

مهم نیست داخل چه پروژه ای می باشید مهم این است که همواره قیمت بسیار مهم می باشد و همواره می بایست انرا در نظر داشته باشید یکی از مهمترین موارد مورد نیاز در انتخاب همه چیز در همه جا صد در صد قیمت خواهد بود.

بالشتک مناسبجنس

جنس ماده یکی دیگر از موارد بسیار مهم در انتخاب ان می باشد اگر شما سگ و یا بچه داشته باشید همواره می بایست بالشت های خود را از جنس سخت تری انتخاب نمایید تا براحتی پاره نشوند و فقط طرح و شکل انها اهمیت نخواهد داشت همچنین حتی می بایست شتشوی انرا نیز در نظر بگیرید.

بالشتک مناسباندازه

اندازه بالشتک ها نیز بسیار مهم است این اندازه باید بین ۲۵ تا ۴۰ سانت باشد اندازه بالشت ها می بایست متناسب با طرح مبل و اندازه مبل و طرح رنگ خود بالشت انتخاب گردد.

بالشتک مناسبرنگ و طرح

رنگ و طرح بالشت نقش اساسی در ایجاد و تغییر دکوراسیون و تنظیم رنگ خانه و مبل ها بعهده دارد در صورتیکه این رنگ متناسب با رنگ مبل انتخاب نگردد ارزشی نخواهد داشت. در اینجا می توانید به ۵ قسمت انتخاب های خود را تقسیم نمایید: رنگ سرد رنگ گرم رنگ های معمولی و رنگ های مخلوط.

بالشتک مناسبرنگ سرد

در صورتیکه طرفدار رنگ های سرد می باشید می بایست دوستدار رنگهای بنفش طوسی سبز و ابی باشید  در صورتیکه کف و دیوارها رنگ سرد می باشند نمی توانید از رنگ سرد برای بالشتک ها نیز استفاده نمایید رنگ های شادتری را انتخاب نمایید.

بالشتک مناسبرنگ گرم

رنگ های گرم نیز مثل قرمز نارنجی زرد می باشند که در تلفیق انها می توان از رنگ های سرد استفاده نمود.

بالشتک مناسبرنگ های معمولی  مثل رنگ های سفید طوسی و قهوه ای می باشند که با تمامی رنگ های سازگاری دارند می توانید هر رنگی را با انها بیامیزید و نتیجه جالب توجه خواهد بود.

بالشتک مناسبرنگ های مخلوط و یا مخلوطی از چند رنگ و طرح نیز می توانید جلوه زیبای به بالشتک ها و دکوراسیون منزل شما بدهد.

بالشتک مناسب

مطالب مرتبط