اشتباهات در طراحی دکوراسیون داخلی-قسمت دوم

همه چیز را یک ست نخرید همه را با یک طرح و ست کامل نخرید این یکی دیگر از موارد مهم می باشد نیازی به این نیست که همه چیز با هم ست باشند از لحاظ طرح و رنگ هم باهم سازگار باشند کافیست خودتان را درگیر رنگ و طرح ننمایید روی یک تکه بشینید و به مدل های مختلف نیز نگاه کنید مدلی که بنظر شما بیشترین هم خوانی را خواهد داشت برای این مورد انتخاب نمایید.

طراحی دکوراسیون داخلیمواردی که می توانید بین دو ست مختلف انتخاب کنید رنگ و جنس و نوع خروجی کار پایه ها و مدل های اسپرت و قدیمی هستند که می بایست مورد توجه قرار بگیرند اهمیت دادن به یکسری از این موارد نیز باعث ایجاد تناسب بین این دو محصول خواهد شد.

طراحی دکوراسیون داخلیهیچ وقت آخر هفته خود را صرف ایجاد یک تغییر خاص ننمایید بسیاری از این تصورات اکثرا نتیجه ای جز پشیمانی نداشته است توجه کنید برای طراحی دکوراسیون سلیقه و دانستن علم رنگ بسیار مهم می باشد بنابراین با توجه به نیازتان انتخاب کنید از طرح های شلوغ دوری کنید هرچه ساده تر بهتر.

طراحی دکوراسیون داخلیبرعکس اشتباه بالا اشتباه دیگری است که سعی کنید هرچیزی در خانه تان منحصر بفرد باشد و اهمیت زیادی برای شما داشته باشد حتی در فضاهایی درام بعضی از موارد باید ارزانتر باشند توجه کنید مثلا در حال اشپزی هستید و از مواد بسیار خاصی دارید سوپ درست می کنید بدون ماده کم ارزشی مثل نمک سوپ شما بد مزه خواهد بود اگر مبل و فرش و یا چیز شاخصی در خانه دارید اجازه دهید موارد دیگر در خانه ساده باشند.

طراحی دکوراسیون داخلیدر زمان انتخاب مکان برای گذاشتن اساسیه دقت کنید کدام مکان مناسب این دکوارسیون می باشد و این بسیار مهم هست یک کوسن و یا بالش نیز می تواند دکوراسیون را خاص نمایش دهد.

طراحی دکوراسیون داخلیاشتباهات در طراحی دکوراسیون داخلی-قسمت اول

مطالب مرتبط