اشتباهات در طراحی دکوراسیون داخلی-قسمت اول

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می گردد افراد بسراغ تغییر در طراحی دکوراسیون خانه خود نروند این است که از هدر رفتن پول و خرج کردن آن بدون برنامه ریزی واهمه دارند. برای اینکه اعتماد بنفس کافی برای این مورد پیدا کنید و طراحی را خودتان شروع کنید و برای اینکه برای اولین بار خودتان آغاز گر کار باشید لیستی از اشتباهات در طراحی دکوراسیون را برای شما جمع اوری کرده ایم بنابر این لیست خواهید دانست می بایست بدنبال چه چیزهایی بگردید و از چه چیزهایی دوری کنید.

طراحی دکوراسیون داخلیدر ابتدا رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید اکثر خانه رنگ آمیزی می شود برای همین رنگ آمیزی خانه یکی از مهمترین قسمت هایی است که می بایست در خانه به آن دقت داشته باشید بنابراین ابتدا شروع کنید بعد از اینکه تمامی دکوراسیون خانه را انتخاب کردید انتخاب یک رنگ ساده خواهد بود یک رنگ انتخاب کنید که کار شما را آسان و هماهنگ کند.

طراحی دکوراسیون داخلی۲- انتخاب سایز مبلمان مبحث بسیار مهمی در این مورد می باشد بنابراین اکثرا مشاهده می کنید که صاحبان خانه یک میز کافی و چای وسط را به گونه ای خریداری می کنند که تمامی فضای خانه را می گیرد بنابراین از خرید مبلمان های بزرگ خودداری کنید.

طراحی دکوراسیون داخلیاگر آشنایی با اندازه ها دارید قبل از خرید حتما حساب و کتاب مبلمان ها و اندازه ها را بنمایید تا سایز و رنج سایزی که می بایست انتخاب کنید را در نظر داشته باشید شاید عاشق یک محصول با سایز غیر استاندارد شوید در این حالت تنها راه این است که انرا فراموش کنید زیرا فضای کافی برای این گونه محصولات نخواهید داشت.

طراحی دکوراسیون داخلیخرید تنها از یک مغازه اشتباهی بزرگ است در هر مغازه فروش وسایل و دکوراسیون ها محصولات متنوع و مختلفی ارائه می شود بنابراین برای این کار بهتر است از مغازه های مختلف دیدن کنید تا بتوانید درست تر انتخاب نمایید.

طراحی دکوراسیون داخلیاشتباهات در طراحی دکوراسیون داخلی-قسمت دوم

مطالب مرتبط