استفاده مختلف از میز نهارخوری

شاید اختصاص دادن یک اتاق کامل به میز نهارخوری و صرف نهار کار جالبی نباشد از این اتاق می توانید استفاده های مختلفی ببرید که کارکرد بسیار مفیدی خواهد داشت پس صرفا لازم نیست خودتان را درگیر این اتاق کنید می توانید زمان زیادی را در این اتاق کاری بجز خوردن بکنید می توانید استفاده های مختلفی از این اتاق بنمایید و برای بچه ها و بزرگترها مکانی برای تفریح ورزش و انجام کارهای مختلفی باشد.

میز نهارخوریشاید استفاده از میز نهارخوری بعنوان میزی برای بازی بچه ها مناسب باشد این میز بزرگ اجازه می دهد چند کودک بدورش نشسته و بازی های مختلفی بنمایند مثلا نقاشی بکشند طراحی بکنند و یا بازی های تخته ای غیره انجام بدهیند در کل کارهای مختلفی را می توانند انجام بدهند همچنین چون روی یک میز می نشینند کمتر کثیف کاری خواهد شد.

میز نهارخوریمی توانید از بازی های تخته ای و کارتی نیز برای بزرگسالان استفاده کنید مثلا بزرگسالان می توانند روی این میز شطرنج بازی های کارتی و تفریحات دیگری بنمایند که جالب هم هست.

شاید برای فرزندان شما میز نهارخوری محل مناسبی برای نوشتن مشق و انجام تکالیف خانگی باشد می توانند بروی میز نشسته و تکلیف خودرا بروی ان انجام دهند این یک محیط ایده ال برای افراد و کودکان و نوجوانان برای انجام تکالیف و مشق های مدرسه شان می باشد فضای زیاد روی میز نیز باعث خواهد شد براحتی کارهایشان را انجام دهند.

شاید برای شما جالب باشد اما از این میز بعنوان میز بیلیارد نیز استفاده می شود هم میز نهارخوری است و هم میز بیلیارد این یک ایده عالی برای کسانی است که دوست دارند از فضای خانه شان بیشترین استفاده را داشته باشند هم بازی می کنند هم صرف شام و نهار روی این میز انجام می شود می توانید از این نوع از میزها نیز سفارش دهید.

مطالب مرتبط