استفاده از گنبد شیشه ای ۸ ضلعی و دیواره های شیشه ای در کافی شاپ

یکی از مهم ترین مولفه هایی که موجب برتری یک کافی شاپ و یا رستوران می گردد، دکوراسیون داخلی آن است. همان طور که می دانید امروزه رقابت در میان کافی شاپ ها بسیار است و هر کسی در تلاش است تا با خلاقیت و نوآوری و به کارگیری ابزار آلات جدید معماری، فضایی خاص و منحصر به فرد را در رستوران و یا کافی شاپ خود به وجود آورد.

استفاده از گنبد شیشه ای ۸ ضلعی و دیواره های شیشه ای که با تکنیک تیفانی و استیند گلس، مزین شده اند، یکی از جدیدترین گزینه های رایج در میان معماران و متخصصین دکوراسیون داخلی می باشد و چه بسا کافی شاپ هایی که با استفاده از گنبد های شیشه ای استیند گلس و به وجود آوردن دیواره ها و جداره های شیشه ای رنگی، نظر افراد زیادی را به خود جلب نموده اند و به موفقیت چشمگیری در زمینه جذب مشتری دست یافته اند.

تاثیر استفاده از گنبد شیشه ای استیند گلس و دیواره های شیشه ای در جلب نظر مخاطب

چشم انسان به طور غریزی، جذب زیبایی می شود و هر انسانی تمایل دارد تا وقت خود را در محیطی زیبا و آرامش بخش بگذراند. استفاده از گنبدهای شیشه ای ۸ ضلعی که با استفاده از تکنیک تیفانی و استیند گلس ساخته شده اند، فضایی آرام و دلنشین را در فضای کافی شاپ ها به وجود می آورد و به خاطر ریشه داشتن در معماری سنتی ایرانی، حال و هوای خاص و منحصر به فردی را برای افراد و مراجعین رقم می زند.

این گنبدهای شیشه ای، در کنار دیواره های شیشه ای که با استفاده از شیشه های رنگی و تزئینی ساخته شده اند، این امکان را برای افراد فراهم می کنند تا نورپردازی خیره کننده ای را به کمک لامپ های مخفی در پشت این شیشه ها، به وجود آورند و به کمک انعکاس نور در رنگ های مختلف، تاثیر مثبتی را بر روح و روان مشتریان بر جای گذارند.

جالب است بدانید که این گنبدهای شیشه ای ۸ ضلعی و دیوارهای شیشه ای، به عنوان عناصری دکوراتیو و برجسته، تمامی نگاه ها را به خود جذب کرده و به عنوان شاخصی از مکان مورد نظر، تا ابد در ذهن ها باقی می مانند و همین مساله، موفقیت چشمگیری را برای کافی شاپ و یا رستوران مورد نظر، به ارمغان می آورد.

گنبد شیشه ای

با تماشای پروژه های اجرا شده توسط شرکت دکوراسیون ایراچی می توانید، به کسب ایده از تصاویر ارائه شده توسط این تیم متخصص بپردازید و شما نیز به آسان ترین و کم هزینه ترین شکل ممکن، تغییرات چشمگیری را در محیط کار و یا زندگی خود به وجود آورید.گنبد شیشه ای

مطالب مرتبط