استفاده از کاشی ها برای تزئین فضا

۱حمام عجیب

این خانه جالب در استرالیا کارهای زیادی کرده است تا چشم ها را خیره کند، با دیوارهای بزرگ، مصالح براق و شفاف، طرح ها و رنگ های خیره کننده و البته کاشی های طرح دار.
کاشی و سرامیک سیاه براق با طرح شمشیر و جمجمه و یک قلب آتشین پیشرفته ترین طراحی سرویس بهداشتی را رقم زده است.
 

۲حیاط خلوت

این کاشی های رنگارنگ که در حیاط پشتی بی نظیر معلوم است فراتر از حد تصور و چیزی است که بخواهید تصورش را بکنید.
شما همین کاشی های چند رنگ را در پوشش قسمت کباب پزی بیرون، مسیر استخر و بالای شومینه ای که با چوب کار می کند می بینید، که آن ها هم با کاشی های بتنی سیاه و سفید شکل داده شده اند.  
 طراحی سرویس بهداشتی

۳حمام زیبا

کاشی آبی-سفید شیشه فیوزگلس در این حمام در لس آنجلس یک ویژگی برجسته است. اما از نظر من زیبایی ساده کاشی های شش ضلعی سفید کرمی کف نقطه قوت اصلی هستند.   
 طراحی سرویس بهداشتی

۴ساخت اتاق کار

علاوه بر تمام کاشی های بی نظیری که در این خانه طی این هفته نشان داده شد، ما خوانندگان را به کارگاه ساخت کاشی صنعتگر سرامیک، باربارا کلارک (Barbara Clark) بردیم. ساخته های دست او زینت بخش کف اتاق کار گلبه ای اش شده، که در اینجا نشان داده شده است.  
 طراحی سرویس بهداشتی

۵آشپزخانه خیره کننده

ممکن است فضای این آشپزخانه در دنور (Denver) کوچک باشد، ولی کمبودی در دکوراسیون داخلی آن نیست. کاشی طرح دار آشپزخانه انرژی زا است در حالیکه کاشی های سیاه و کوچک شش ضلعی کف آشپزخانه  کمی اغوا کننده است.
 طراحی سرویس بهداشتی

۶شگفتی چوب

این هفته ما چندین سبک از کاشی های شگفت انگیز را از نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک و تجهیزات سرویس بهداشتی، یا CERSAIE، که در ماه سپتامبر و در بلونیای ایتالیا برگزار می شود را برای شما آوردیم.
کاشی جدیدی تولید شده که مثل کاغذ دیواری، بتن، پارچه، شیشه استیند گلس و چیز های دیگر است. و درحالیکه کاشی های چوب نما مدتی هست که متدوال شده اند، محصولات جدید به نتایجی دست یافته اند، و چنان مات است، که این شباهت به چوب را بیشتر و نزدیکتر به واقعیت می کند.    
 

۷الماس تیز

بیشتر افراد یک دکوراسیون ساده را برای حمام می خواهند تا حس تمیزی را القا کند. ولی  کف حمام جای خوبی برای کمی دستکاری کردن است. در اینجا، کاشی سیمانی دست ساخت در زمینه با الگوی الماس آبی روشن، فضای مدرن و شاداب را به گونه ای دیگر تقویت کرده است.   
 طراحی سرویس بهداشتی

۸طرح لوکس

شما حتما نباید رنگ های چشم نواز را برای نشان دادن کمی جذابیت در یک فضا به کار بگیرید. بعضی اوقات استفاده از موادی ساده با شیوه ای جالب می توان همین کار را انجام داد.
در اینجا، کاشی مستطیلی دراز در الگویی ۸ شکل با بند های سیاه ویژگی بخصوصی را بروز می دهد. و سنگ مرمر زرق و برق دار با شکل شش ضلعی می درخشد
 

۹جادوی مراکشی

سراسر این خانه در اوستین (Austin)، تگزاس پر از کاشی های چشم نواز است. در این سرویس بهداشتی کنار استخر، یک کاشی الهام گرفته شده از کاشی آبی مراکشی نقش درخشندگی آب در فضای آزاد را بازی می کند.     
 طراحی سرویس بهداشتی

۱۰لطیف و خیره کننده

 در همان خانه در اوستین، این کاشی با الگوی خط های نازک جذابیت لطیفی را به سینک ظرفشویی و دیوار بی روح می دهد.
مطالب مرتبط