استفاده از پنجره های شیشه ای استنید گلس با طراحی مدرن در منازل مسکونی

شاید برخی از شماها نیز با شنیدن نام شیشه های استیند گلس ، به یاد پنجره های عظیم الجثه ای بیفتید که در مساجد و کلیساهای قدیمی وجود داشته و با استفاده ازتیکنیک تیفانی و استیند گلس ساخته شده اند.

متاسفانه برخی افراد تصور می کنند که شیشه های استیند گلس، تنها برای ساخت چنین پنجره های کلاسیکی، با طراح های پر نقش و نگار کاربرد داشته و استفاده از این شیشه های تزئینی بسیار زیبا که چشم را می نوازند، در دنیای مدرنِ امروز، چندان رایج و محبوب نمی باشد.

این در صورتی است که پنجره های شیشه ای استیند گلس با طراحی مدرن، یکی از پرکاربرد ترین مولفه ها در دکوراسیون داخلی جدید می باشند و متخصصین با استفاده از این پنجره های رنگی، نور، نشاط و سرزندگی را به خانه های مدرن امروزی باز می گردانند.

شیشه های استیند گلس

مزایای استفاده از پنجره های شیشه ای استیند گلس با طراحی مدرن، در منازل مسکونی

توجه به سبک و تم کلی در دکوراسیون داخلی، مهم ترین اصل است. نمی توان در خانه ای که تمامی وسایل آن به صورت کاملا مدرن و امروزی چیده شده است، از عناصر سنتی و کلاسیک استفاده نمود و انتظار هماهنگی و زیبایی بسیار داشت.

خانه های امروزی اکثرا، به شیوه ای ساده، مینیمال و مدرن چیده شده اند و غالبا خالی از روح و رنگ هستند.

با استفاده از پنجره های شیشه ای استیند گلس با طراحی مدرن می توانیم، ضمن اضافه نمودن روح و گرما به درون فضای مورد نظر، با سبک و سیاق خانه نیز همراه شده و بدون به وجود آوردن کوچک ترین ناهماهنگی، زیبایی محیط داخلی را دو چندان نماییم.

از دیگر مزایای استفاده از پنجره های شیشه ای استیند گلس در منازل مسکونی، عبور نور طبیعی از میان شیشه های رنگی و منعکس شدن نور در رنگ های مختلف، در فضای مورد نظر است.

این مساله باعث می شود تا رنگین کمانی از رنگ های مختلف در محیط ایجاد گردد و تاثیر مثبتی بر روحیات و خلق و خوی اعضای خانه باقی بگذارد.

شیشه های استیند گلس

بررسی میزان استحکام و مقاومت پنجره های شیشه ای استنید گلس

پنجره های شیشه ای استیند گلس که از قطعات کوچک شیشه ای در کنار هم تشکیل شده اند، از مقاوت و استحکام بسیار زیادی برخوردارند و وجود فریم ها و پنل های فلزی در کنار این شیشه ها باعث شده است تا در برابر هرگونه فشار، ضربه و هر نوع عامل بیرونی مزاحم، مقاوم گردند.

جالب است بدانید که ساخت پنجره های شیشه ای استیند گلس با هر طرحی که مد نظر است، به صورت دو جداره نیز ممکن می باشد و هیچ گونه نگرانی در مورد استحکام و ماندگاری این پنجره ها در منزل، وجود ندارد.

با سایت دکوراسیون ایراچیهمراه باشید تا با نمونه های بسیار متنوعی از درب ها، پنجره ها، گنبدهای شیشه ای، نورگیرها و سازه های دکوراتیو استنید گلس آشنا شده و با کسب ایده از هر یک از آن ها، نسبت به زیباسازی محیط اطراف خود نیز اقدام نمایید.شیشه های استیند گلسشیشه های استیند گلسشیشه های استیند گلس

مطالب مرتبط