استفاده از وسایل انتیک و قدیمی در دکوراسیون داخلی

این مقاله مخصوص افرادی است که خرید های اجناس دست دوم انجام می دهند و یا در مزایده های خرید اجناس عتیقه و قدیمی برای خرید یک تکه خاص شرکت می کنند بنابراین حتی اگر یک گنج هم در خانه داشته باشید می بایست نوع خاصی انرا معرفی کرده و توجهی که لایق ان است را به ان هدیه نمایید نه تنها خانه شما با درام عجین می شود بلکه هرکسی با دیدن ان نیز درباره اش سخن خواهد گفت.

وسایل قدیمیاز رنگ های فلورسنت استفاده کنید این رنگ ها بسیار براق و زیبا می باشند و  می تواند هر جسمی را درخشش و نمای زیباتر بدهد با استفاده از این رنگ ها براقیت و اصالت خاصی به همه چیز داده خواهد شد هم در شب می درخشد و هم در روز در اینجا نیز یک سر گوزن رنگ امیزی شده بسیار در خور توجه می باشد و نظر هرکسی را جلب خواهد کرد.

وسایل قدیمیاگر گوشه خانه شما خالی است می توانید با اجناس و اقلام عجیب غریب انرا بپوشانید و دکوری عجیب بدهید همانطور که می بیند عکس رئیس جمهور چین تابلو قدیمی روباه خشک شده و ترکیبی از وسایل قدیمی دیگر باعث شده این قسمت حالت خاصی را داشته باشد.

وسایل قدیمیاین خانه نیز دکوراسیون خاص خود را دارد که از یک صندلی قدیمی زردرنگ در دکور ان استفاده شده است همچنین از یک تابلو نقاشی نیز بروی دیوار استفاده شده  روی دیورا نیز با کاغذ دیواری شبیه روزنامه های قدیمی پوشانیده شده که بسیار جالب توجه می باشد همچبن می توانید در کنار این دکور از رنگهای دیگری نیز استفاده کنید و رنگ و رخی زیبا به ان اضافه نمایید.

وسایل قدیمیاین خانه زیبا با یک مبلمان جالب و یک نقاشی ماهی بزرگ واقعا در خودر توجه است این مبل بسیار قدیمی است و از چرم و انتیک است و کاملا نظرهارا به خود جلب می نماید.

مطالب مرتبط