استفاده از نورگیر شیشه ای دایره ای استیند گلس در سفره خانه های سنتی

همان طور که می دانید یکی از مولفه های اصلی جذب مخاطب در هر محیطی، معماری داخلی و دکوراسیون مکان مورد نظر است و هر مکانی، با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد، نوع خاصی از معماری و دکوراسیون داخلی را می طلبد. سفره خانه های سنتی، از جمله اماکنی هستند که استفاده از نشانه های معماری کلاسیک و سنتی، با روش های نوین در آن ها، بر زیبایی و جذابیتشان می افزاید. استفاده از نورگیر های دایره ای شکل که با استفاده از تکنیک استیند گلس ساخته شده اند و دارای طراحی سنتی هستند، در سفره خانه های سنتی امروزی بسیار رایج و پر طرفدار است. استفاده از نورگیر های شیشه ای استیند گلس باعث زیباتر شدن محیط داخلی این سفره خانه ها شده، و با هویت آن ها بسیار سازگار است. در ادامه می خواهیم با کابردهای مختلف نورگیر های شیشه ای دایره ای استیند گلس در سفره خانه های سنتی آشنا شده و مزایای استفاده از آن ها را دریابیم.
نورگیر شیشه ای

کاربرد نورگیرهای دایره ای استیند گلس با طراحی سنتی در سفره خانه ها

نورگیرهای دایره ای شکل استیند گلس، به طرق مختلفی می توانند، در معماری داخلی سفره خانه ها مورد استفاده قرار گرفته و بر جذابیت فضای داخلی آن ها بیافزایند. این نورگیرها بسته به ساختار سفره خانه ی مورد نظر، قابل استفاده بر روی دیواره ها و یا سقف مکان مورد نظر می باشند و آن چه درمورد آن ها اهمیت بسیار دارد، انتخاب طرحی سنتی و متناسب با فضای داخلی آن سفره خانه است. همان طور که می دانید سفره خانه ها جایی برای تفریح و سرگرمی افراد از هر رده ی سنی هستند و افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود به آن جا آمده و در کنار تفریح و لذت، به دنبال کسب آرامش و راحتی در فضای آن جا نیز می باشند. استفاده از شیشه های رنگی استیند گلس در طرح های سنتی و آرامش بخش نه تنها با حال و هوای سفره خانه ها سازگار است، بلکه نظر مشتریان را نیز به خود جلب کرده و به عنوان ویژگی بارزی از فضای داخلی آن سفره خانه، در ذهن افراد باقی می مانند و موجب جذب شدن دوباره ی افراد به آن جا می شوند.
نورگیر شیشه ای

طراحی و اجرای نورگیر های دایره ای شیشه ای استیند گلس در گروه ایراچی

برای دستیابی به طرح ایده آل خود برای نورگیر های شیشه ای، می توانید با تیم تخصصی ایراچی در این زمینه مشورت کنید و اجرای پروژه ی خود را در مقیاس های مختلف، به آن ها بسپارید. گروه دکوراسیون ایراچی، در خلق طرح های منحصر به فرد و بسیار زیبا با شیشه های استیند گلس، مهارت بسیار داشته و دارای نهایت دقت و ظرافت در نصب آن ها می باشد.

مطالب مرتبط