استفاده از نورگیرهای استیند گلس در بالای درب منازل

یکی از کاربردهای رایج شیشه های استیند گلس در منازل مسکونی، استفاده از آن ها در بخش نورگیر موجود در بالای درب خانه ها می باشد که در این بخش به شرح و توضیح آن خواهیم پرداخت.

حتما شما نیز در بسیاری از خانه های ویلایی، متوجه نورگیرهای موجود در بالای درب ورودی منزل شده اید که امکان استفاده از نور طبیعی را، در فضای داخلی خانه فراهم می کنند و تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از درب ها مختلف با ابعاد متنوع شده اند. این نورگیرها بعضا، در بالای درب اتاق خواب ها نیز دیده می شوند و معمولا از شیشه های ساده و بی رنگ ساخته می شوند و هیچ نقشی را در زیباسازی فضای خانه ایفا نمی کنند،

در حالی که  استفاده از شیشه های رنگی استیند گلس در این نورگیرها، موجب ارتقای سطح کیفی محیط شده  و تنوعی خلاقانه را، در دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر پدید می آورد.


استفاده از شیشه های استیند گلس در بالا و اطراف درب های چوبی و یا فلزی ساده

استفاده از شیشه های رنگی استیند گلس، تنها محدود به نورگیرهای موجود در بالای درب ها نمی شود و در موارد بسیاری دیده شده است که اطراف درب ها را نیز، با این شیشه ها پوشانده اند و نمای بسیار زیبایی را، هم از بیرون و هم از دورن خانه به وجود آورده اند.

در بسیاری از خانه ها به جای استفاده از درب های شیشه ای استیند گلس، از درب های ساده ی چوبی و یا فلزی استفاده می گردد، اما برای زیباسازی فضای اطراف آن، از شیشه های رنگی استیند گلس در طرح ها و نقش های متفاوتی استفاده می کنند و نمونه های بسیار زیبایی را به وجود می آورند.

در واقع استفاده از این شیشه های رنگی که موجب زیبا تر شدن هر فضایی می شوند، کاملا اختیاری و وابسته به خلاقیت و نوآوری اشخاص می باشد و در هر مکانی که فکرش را بکنید، قابل پیاده سازی و اجرا می باشند.


استفاده از درب های چوبی و شیشه ای در اماکن مختلف

این چنین درب هایی که از ترکیب درب های ساده ی چوبی و نورگیرهای شیشه ای استیند گلس در اطرافشان ساخته شده اند، تنها منحصر به منازل مسکونی نمی باشند و چه بسا محیط های آموزشی، فرهنگی، هنری که از چنین درب های زیبایی بهره نبرده و محیط داخلی خود را لطیف تر و زیبا تر ننوده اند.

اگر شما نیز قصد ایجاد تغییرات در محیط اطراف خود را دارید و به دنبال راهی برای زیباتر کردن محیط زندگی و کاریتان هستید، به گروه تخصصی ایراچی مراجعه کرده و ضمن آشنایی با نمونه کارهای انجام شده توسط این تیم، از نظرات و راهنمایی های آنان نیز بهره مند شوید.

مطالب مرتبط