استفاده از نردبان قدیمی در دکوراسیون

شاید تنها از نردبان بعنوان وسیله ای برای بالا رفتن و تعمیرات استفاده کرده باشید یکی دیگر از کاربردهای این وسیله می تواند استفاده از ان در دکوراسیون داخلی خانه باشد این البته یک کاربرد عادی نیست اما بسیار جالب است که در دکوراسیون خانه خود اقدام به استفاده از این نردبان ها بنمایید.

نردبان در دکوراسیونخیلی ها اعتقاد دارند که نردبان ها حداقل ۱۰ هزار سال پیش تولید شده اند و از ان برای بالا رفتن از نردبان استفاده می شود اگر نردبانی به این قدیمی پیدا کنید انرا از بین نمی برید اما می توانید از ان برای زیبا کردن دکوراسیون خانه استفاده کنید خیلی از نردبان ها تمرینی هستند البته از طلا ساخته نشده اما برای طراحی دکوراسیون مناسب است.

نردبان در دکوراسیونحتی می توانید علاوه بر زیبایی از نردبان برای نگهداری وسایل نیز استفاده کنید نگهداری و گذاشتن حوله و پارچه می تواند یکی از این موارد باشد که می توانید در نظر داشته باشید.

نردبان در دکوراسیوندر اینجا نیز در آشپزخانه بخوبی از این نردبان برای نگهداری گلدان ها استفاده شده و قابلمه ها و ماهیتابه ها بهمراه گلدان و وسایل تزئیاتی دیگر به زیبایی از این نردبان آویزان شده اند و نمایی زیبا به آشپزخانه داده اند.

نردبان در دکوراسیونالبته در اینجا از یک نردبان کوچک برای دکور استفاده شده که علاوه بر زیبایی می تواند نقش نردبان نیز ایفا کند و برای افرادی که دستشان به بالای قفسه های کتاب نمی رسد استفاده می شود و کاربردی هم هست برای اینکه نردبان شما قدیمی است و نمی خواهید از ان استفاده کنید نیز می توانید با استفاده از رنگ چوب شاپان و کیلر اقدام به رنگ زنی ان بنمایید.

نردبان در دکوراسیوندر این جا نیز در اتاق میهمان در وسط بعنوان قفسه و پاتختی از ان استفاده شده است که هم زیبا است و هم کاربردی و وسایل مختلفی را د رخود جای داده است.

مطالب مرتبط