استفاده از لامپ های LED

تغییر لامپ های خانه تان به لامپ های LED مزایای مختلفی دارد که می تواند مصرف برق شما را کاهش دهد کیفیت رنگ و نوردهی بیشتری را دارا می باشد از لحاظ الودگی در محیط کمتر است و انها را می توانید هرجایی که خواستید قرار دهید و هر چند سال می بایست انها را عوض نمایید البته خرید این نوع لامپ سخت می باشد و به تجربه نیاز دارد بجز حالت توپی ان مواردی هست که می بایست از قبل با انها اشنا باشید مثل میزان نوردهی  همچنین انواع رنگهای مختلف برای این موجود می باشد و رنگ ان از اهمیت زیادی برخوردار است البته اگر در فکر یک سویچ می باشید LED بهترین انتخاب است.

لامپ های LEDLED مخفف دیود پخش کننده نور می باشد البته نمی خواهیم وارد نحوه کارکرد ان بشویم اما این نوع از لامپ ها بیش از ۹۵ درصد انرژی را به نور تبدیل می نمایند برعکس لامپ های قدیم که تنها ده درصد انرژی را بنور تبدیل می کردند ومابقی به گرما تبدیل می شد.

نورهای LED در مدل ها مختلفی در بازار موجود می باشد و دارای انعطاف زیادی در جهت نور می باشد از این نوع نورها می توان برای دقت بروی جسم های خاصی استفاده نمود.

لامپ های LEDالبته توجه داشته باشید تمامی نورهای LED دارای یک کیفیت و نوردهی نمی باشند یکی از کارهایی که باعث می شود کیفیت ان را بهتر بشناسید نگاه کردن به درجه انرژی ان می باشد رده انرژی رده ای می باشد که میزان بازدهی یک دستگاه را مشخص می نماید هر چه کمتر باشد بهتر است و انرژی کمتری را اتلاف می نماید.

لامپ های LEDخیلی از سرپیچ ها نیازمند تعویض نیستند و لامپ های LED نیز در انها قابل جاگذاری می باشد در زمان خرید حتما به رنگ و جهت تابش LED دقت کنید تا بصورت دلخواه شما قابل تنظیم باشد.

لامپ های LEDشاید از قبل شنید ه باشید که نور لامپ ها زرد می باشد اما در LED ها هر نوری با هر رنگی که بخواهید قابل تنظیم می باشد و نگرانی نخواهید داشت

مطالب مرتبط