استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس در پله ها و راه پله های گردان

استفاده از پله های داخلی در تعداد مختلف، در برخی خانه های دوبلکس و تریبلکس رایج و متداول است و اکثر افراد در تلاش اند تا با استفاده از ابزار آلات جدید و به کارگیری ذوق و خلاقیت خود، پله و یا راه پله ی موجود در خانه را، به زیباترین شکل ممکن بیارایند، تا وجود راه پله ی مورد نظر در وسط خانه، ایجاد ناهماهنگی با محیط اطراف ننموده و هیچ گونه اثر منفی را بر دکوراسیون داخلی خانه نگذارد.

استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس در پله ها و راه پله ها، به ویژه در راه پله های گردان، نمایی خارق العاده را به وجود می آورد و راه پله ی مورد نظر، خود به تنهایی نقش عنصری دکوراتیو را در خانه ایفا می نماید.

عنصری که تمامی نگاه ها را به خود جلب نموده و تاثیر مثبتی را بر روح و روان اعضای خانه بر جای می گذارد.

استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس در پله های خارجی

استفاده از شیش های تزئینی استیند گلس در رنگ ها و طرح های متنوع، تنها در ساخت پله های داخلی و در درون خانه ها رایج و متداول نمی باشد و این شیشه ها در ساخت پله های خارجی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. آن چه در این میان از اهمیت بسیار برخوردار است، به کارگیری قوه ی خیال و خلاقیت است.

افراد با خارج شدن از چارچوب های رایج و متداول در معماری و به کارگیری قوه ی تخیل خود می توانند، دنیایی از رنگ ها را در محیط اطراف خود پیاده سازی نمایند و استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس در ساخت پله ها و راه پله ها نیز، نمودی از جاری شدن همین تخیلات در زندگی حقیقی است.

این شیشه های رنگی، زندگی را دلنشین تر کرده و فضای اطراف ما را جذاب تر می نمایند و به کارگیری آن ها در ساختار پله و یا نرده های اطراف آن، به شدت توصیه می شود.

همان طور که در تصاویر بالا مشاهده کردید، شیشه های رنگی استیند گلس، هم در لبه های عمودی پله و هم در نرده های اطراف آن و در ترکیب با چوب یا فلز، مورد استفاده قرار می گیرند و ضمن بهره مندی از ظاهری زیبا و منحصر به فرد، از استحکام و مقاومت بسیار نیز برخوردارند.

کافی است سری به سایت ایراچی زده و به بررسی نمونه های موجود در این سایت بپردازید، تا شما نیز به ایده پردازی در مورد خانه و یا محل کار مشغول شده و به کمک نیروهای تخصصی موجود در این مجموعه، محیط اطراف خود را زیباتر و دلنشین تر نمایید.

مطالب مرتبط