استفاده از شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس در ساخت انواع شومینه

یکی از کاربرداهای رایج شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس، استفاده از آن ها در ساخت انواع شومینه ها است. استفاده از این شیشه های رنگی و زیبا که با قرار گرفتن در کنار هم، طرح و نقش خاصی را پدید می آورند و ترکیب آن ها با شعله های آتش، درخشندگی و زیباییشان را چندین برابر می نمایند.

تلالوءِ شعله ها، از پس این شیشه های تزئینی، خود را نشان می دهند و احساس گرما و صمیمیت بی نظیری را، در فضای خانه ی شما به وجود می آورند.

مزایای استفاده از شومینه های تیفانی و استیند گلس

 

همان طور که قبلا اشاره کردیم، خلاقیت و نوآوری، لازمه ی استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس می باشند و هرچه قدر که آزادانه تر و با ذهنی خلاق تر در مورد استفاده از آن ها فکر کنیم، به زیبایی بیشتری در محیط اطراف خود دست می یابیم.

استفاده از این شیشه های تزئینی در ساخت شومینه، یکی از همین تفکرات نوآورانه است که توسط افراد زیادی، مورد توجه قرار می گیرد. همان طور که می دانید یکی از مهم ترین ویژگی های شیشه های تزئینی استیند گلس، منعکس کردن نور آفتاب به رنگ های مختلف، در درون خانه است. حال تصور کنید که شعله های آتش، به جای آفتاب، نور افشانی کنند و همان نقش را، برای این شیشه های رنگی ایفا نمایند.قرار دادن پنلی شیشه ای از شیشه های تزئینی تیفانی و استیند گلس در مقابل شومینه، موجب می شود تا تصویر بسیار زیبایی در میان خانه ی شما پدید آید، و تابلویی زنده و جان دار، در مقابل چشمانتان نقش بندد. گرمای حس شده در پس این شیشه ها، همراه با جلوه های نور و رنگی که از این سمت شیشه های دیده می شوند، به خانه تان روح و جان می بخشد و محیطی گرم  و صمیمی را، در شب های زمستانیتان رقم می زند.چه بسا افرادی که قبل از دیدن شومینه های این چنینی، هیچ تصوری از زیبایی آن ها نداشته و استفاده از آن ها را، در فضای خلانه شان تصور نیز نمی کردند و بلافاصله بعد از دیدن نمونه های اجرا شده، تصمیم به داشتن چنین شومنه ای خاص و منحصر به فرد در خانه ی خود گرفته اند.

داشتن چنین شومینه ای در خانه، شما را ساعت ها میهمان تماشای خود می کند، و آرامشی عمیق را برایتان به ارمغان می آورد. با مراجعه به سایت ایراچی می توانید، با نمونه کارهای موجود در این زمینه آشنا شوید و به کسب ایده های مختلف برای خانه و یا محل کار خود بپردازید.

مطالب مرتبط