استفاده از شیشه های استیند گلس در اتاق خواب ها

شاید هربار که سخن از شیشه های استنید گلس به میان آمده است، شما نیز همچون اکثر آدم ها، به یاد پنجره های عظیم الجثه ی مساجد و کلیساها افتاده اید و یا گنبدهای شیشه ای استیند گلس را تصور نموده اید که امروزه در منازل مسکونی بسیاری، مورد استفاده قرار می گیرند.

شاید بعضی از شماها نیز، به یاد درب ها و پنجره های شیشه ای، ساخته شده با تکنیک استیند گلش می افتید که امروزه طرفدارای بسیار دارند و در اماکن مختلفی به کار می روند.

شاید هیچ یک از شما تا کنون، استفاده از شیشه های استیند گلس در اتاق خواب ها را تجسم نکرده باشد و به کاربردهای استیند گلی در اتاق خواب خود فکر نکرده باشد. لیکن یکی از کابردهای رایج شیشه های استنید گلس، استفاده از آن ها به عنوان عنصری دکوراتیو در اتاق خواب ها و به ویژه در بالای تخت خواب است.

شیشه های استیند گلس
چگونگی استفاده از شیشه های استیند گلس در اتاق خواب ها

استفاده از شیشه های استیند گلس در اتاق خواب ها، به طرق مختلفی صورت می گیرد. چه بسا افرادی که ترجیح می دهند، درب و پنجره ی اتاق خوابشان، با تکنیک استیند گلس، آراسته شده باشد و یا از پارتیشن های جدا کننده که با شیشه های رنگی استیند گلس ساخته وپرداخته شده اند، در اتاق خوبشان استفاده می نمایند.

اما یکی از خلاقانه ترین و زیباترین کاربردهای استیند گلس در اتاق خواب ها، ترکیب آن ها با بخشی از دیوار بالای تخت خواب می باشد که تمامی نگاه ها را به سمت خود جلب می نماید. این شیشه ها بعضا به تنهایی در کنار هم قرار می گیرند و طرح و نقشی بسیار زیبا را بر فراز تخت خواب رقم می زنند و بعضا با استفاده از چراغ های مخفی شده در پشتشان، جلوه ای متفاوت و خارق العاده می یابند و زیباییشان چند برابر می شود.

این شیشه ها، به راحتی و به نحو احسن، جای تابلوها و آویزهای تزئینی را پر می کنند و استفاده از آن ها به جای سازه های دکوراتیو قدیمی و یکنواخت، ایده ای نو و مدرن است.

شیشه های استیند گلس
طراحی و اجرای چنین پروژه های جدید و خلاقانه ای، نیازمند گروهی متخصص و کاردان می باشد که از تجربه ی کافی برخوردار بوده و در کار خود خبره و حرفه ای باشند.

گروه دکوراسیون ایراچی که دارای سال ها تجربه در این زمنیه است، یکی از بهرتین گزینه ها، جهت مشاوره و اجرای پروژه های نو و مدرن شما می باشد و با ارائه ی بهترین طرح ها به شما، به بهبود فضای مورد نظرتان، کمک بسیار می نماید.

مطالب مرتبط