استفاده از شش ضلعی ها در طراحی

بیاد داشته باشید با استفاده از طرح های مختلف خواهید توانست دکوراسیون ها مختلفی بسازید از نمونه این دکوراسیون ها استفاده از لانه زنبور و یا طرح های شش ضلعی می باشد از این طرح در کاغذ دیواری صندلی ها قفسه ها و جاهای مختلفی می توانید استفاده کنید.

شش ضلعی ها در طراحیزیبایی کاغذ های دیواری این می باشد که می توانند با رنگ های مختلف نیز استفاده شوند و دیواری هایی کوچک و بزرگ خانه تان را با ان رنگ امیزی نمایید و رنگ و جلایی مدرن به طرح خانه شما ارائه خواهد کرد.

نمونه دیگر ان استفاده بعنوان کاشی های حمام می باشد در این طرح از کاشی های شش ضلعی زیبایی به رنگ سیاه استفاده شده است می توانید در اتاق های دیگر نیز از این کاشی های شش ضلعی استفاده نمایید البته توجه داشته باشید حس مدرنیته زیادی را به محیط القا خواهد کرد.

شش ضلعی ها در طراحیاستفاده از کاشی های ریز در بین کابینت های اشپزخانه نیز امروزه بسیار شایع شده است بنابراین می توانید از این نوع کاشی زیبا نیز در طراحی خود بهره ببرید.

قفسه های شش ضلعی همانند کندوهای عسل می باشند و هم از نظر تقارن و زیبایی و هم از نظر استقامت بسیار زیبا می باشند.

شش ضلعی ها در طراحیدرب های کمد زیر نیز با شیشه های شش ضلعی طراحی شده اند.

شش ضلعی ها در طراحیدر این عکس نیز صندلی حمام بشکل شش ضلعی طراحی شده است.

شش ضلعی ها در طراحیاین صندلی های در عکس بشکل زیبایی به شکل کندو عسلی ساخته شده اند و نوع و استایل خاصی را در اتاق پذیرایی ایجاد کرده اند.

شش ضلعی ها در طراحیدر این طرح فوق العاده نیز از اینه های رنگی بشکل چند ضلعی استفاده شده که بسیار زیبا و جذاب تهیه شده اند و نمایی خاص به اتاق عطا کرده اند.

شش ضلعی ها در طراحیبعنوان لوستر نیز در این اتاق از یک گوی با ضلع ها چند ضلعی استفاده شده است و نمایی زیبا به اتاق خواب داده است

مطالب مرتبط