استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون خانه

رنگ سفید سالها یکی از علایق وسلایق قشر زیادی از مردم و طراحان دکوراسیون بوده است و این بدلیل راحتی و زیبایی و تازگی این رنگ می باشد اما همواره طراحان بین هزاران رنگ و سایه مختلف همواره سفید را انتخاب می کنند اما طراحی با رنگ سفید انقدر ها هم که گفته می شود ساده نیست در اینجا می خواهیم به یکسری قواعد و قوانین اشاره کنیم که در ادامه در طراحی دکوراسیون خانه خود می توانید استفاده کنید.

استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون خانهشاید این سوال را داشته باشید چرا در هردو جا رنگ سفید استفاده شده اما یک اتاق زیبا و تازه بنظر می آید و یک اتاق دیگر سردو بی روح؟ در اینجا مهمترین ایتم نورپردازی می باشد استفاده از نور مناسب می تواند جذابیت را دو چندان کند قبل از اینکه دیواری را سفید کنید جهت تابش خورشید را در نظر داشته باشید اگر نور افتاب مستقیما به اتاق شما نمی تابد می توانید از رنگ های گرمتر استفاده کنید.

استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون خانهبرای اینکه بتوانید رنگ سفید مناسبی برای اتاق خواب خود استفاده کنید باید توجه داشته باشید که می خواهید اتاق گرمتر یا سردتر بنظر برسد هرچه رنگ ها به رنگ طوسی و سفید می روند سردتر و هر چه به سمت بژ می روند گرمتر می شوند.

استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون خانهبرای این که اتاق خواب شما علاوه بر زیبایی جذاب هم باشد می توانید از رنگ سفید با استفاه از عکس و تکسچر های مختلف استفاده کنید طرح ها و موارد مختلف دیگر نیز بکار می آید طرح های چوبی تخت و وسایل طرح دار همگی می توانند زیبایی بیشتری به اتاق خواب شما اضافه نمایند.

استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون خانهمی توانید  بروی تخت خواب نیز از پارچه های نخی لینن استفاده کنید که هم زیبا هستند و هم بسیار خوب و خنک بشمار می آیند و کاملا می توانند زیبایی را به اتاق خواب شما ارمغان بیاورند.

مطالب مرتبط