استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون داخلی

شاید در بین رنگ ها همه رنگ آبی را طراحان دکوراسیون انتخاب می کنند اما در اینجا فردی در خانه نزدیک به ساحلش از کاشی های کف سبزاستفاده کرده و موجب شده طراح در انتخاب رنگ و استفاده از رنگ ها محدودیت زیادی داشته باشد و به سختی دست به طراحی دکوراسیون منزل بزند.

استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون داخلینیاز نیست همیشه همه چیز را جدید بخرید می توانید با همان لوازم قدیمی نیز دکوراسیون منزلتان را بچینید در اینجا نیز ازلوازم دکوراسیون قدیمی استفاده شده که زیبا و کاملا متناسب بافضای خانه می باشد یکی دیگر از کارهایی که در این خانه می بایست انجام می شد تبدیلی این خانه قدیمی به یک خانه شیک و این اتاق برای مهمانان بود.

استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون داخلیصاحبان خانه می خواستند مدل اتاق را تغییر بدهند اما سبز بودن کاشی کف بسیار عجیب بود اما در عوض ذهنیت خاصی به طراح دکوراسیون داد او می دانست که محدود است بنابراین انتخاب رنگ آبی بسیار واضح بود اما نگران این بود که این رنگ به سبز کف اتاق نیاید.

استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون داخلیاو انتخاب کرد که با سایه سبز طراحیش را انجام بدهد اما علاوه بر تازگی جذابیت نیز به خانه اضافه شد یک میزچای خوری سبز رنگ که از تنه درخت ساخته شد ه و به زیبایی رنگ شده است اما میز بسیار سنگین بود اما بدلیل علاقه صاحب خانه تغییر داده نشد.

استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون داخلییکی دیگر از عناصری که در اتاق استفاده شده است عنصر آب است همچنین پرد ها با طرح های موجی شکل هستند و تلفیقی از سبز و زرد می باشند یکی دیگر از نوآوری ها استفاده از مبلمان های از جنس نخ و طناب بود که بسیار به زیبایی مبل ها کمک می کرد  و جذابیت خاصی به ان اضافه می شد مبل های تکی نیز چوبی و مدل قدیمی بودند رنگ کرم و سبز رنگ اصلی دکوراسیون این منزل بوده است

مطالب مرتبط