استفاده از رنگها در دکوراسیون داخلی

شاید زمانیکه از استایل اسکاندیناوی صحبت کنید بنظرتان بیاید که می بایست در این استایل نور تمیزی و سادگی فضا و جود داشته باشد اما اینطور نیست در سالهای اخیر رنگ های تیره  به خانه های اسکاندیناوی راه پیدا کرده و سایه ها نیز استفاده می شود دیوار ها دارای رنگ های طوسی و سبز و خاکستری در طراحی می باشند چرا این طرح به یک باره دگرگون شده است ؟ در زیر می توانید علت این مورد را جویا شوید.

استفاده از رنگها در دکوراسیون داخلیخانه های اسکاندیناوی از قبل به گونه ای طراحی می شد که بیشترین نور را داشته باشند و رو به آفتاب می باشند استکهلم پایتختی است که با ۱۸۰۰ ساعت در سال از نور آفتاب استفاده می کنند و و در شهرهای دیگری مثل مادرید سیدنی و میامی این رقم تنها ۱۰۰۰ ساعت می باشد طراحی در مدل اسکاندیناوی بصورت ساده و روشن می باشد زیرا این چیزی است که در کمبود نور افتاب خواهید داشت.

استفاده از رنگها در دکوراسیون داخلیدر بین سالهای اخیر مجددا رنگ های بولد و قوی دوباره بروی کار امدند خانه های اسکاندیناوی نیز مجددا رنگ و نقاشی سبک قدیمی پیدا کردند در دهه هفتاد این نیز اتفاق افتاده بوده است که رنگ های خاص مجددا شروع به استفاده در بین مردم داشته که تا سالهای ۱۹۸۰ و دهه ۹۰ ادامه داشته است  اما مجددا نیز این اتفاق افتاده است رنگ های از آبی و بنفش به رنگ های قوتیر مثل صورتی نارنجی قرمز و زرد روی آورده است.

استفاده از رنگها در دکوراسیون داخلییکی از طراحان با قدرت از رنگ های مختلفی در طراحی دکوراسیون خود استفاده کرده است این طراح از رنگ صورتی د ردیوارهای خانه و نارنجی زردو  آبی در طراحی دکوارسیون خانه استفاده کرده است که همگی بسیار مهم هستند رنگ سبز نیز در صندلی استفاده شده است البته این دکوراسیون کلا فانتزی بوده اما رنگ های استفاده شده در ان بسیار زیباست.

استفاده از رنگها در دکوراسیون داخلی

مطالب مرتبط