استفاده از دیگر رنگ های پاییزی-قسمت دوم

ی مورد علاقه می آیند و می روند ولی رنگ خاکستری همیشه طرفدار دارد. درباره خنثی بودن رنگ خاکستری متفاوت فکر کنید. این انتخاب مجعد فقط برای نقاشی دیوارها نیست. از آن در کنار رنگ های سفید استفاده کنید تا به فضا عمق بدهید
 
وقتی که با رنگ های اشباع شده ترکیب شود، زمینه ملایم حسی طبیعی و ذاتی ایجاد می کند. برای روشنایی یک فضا، رنگی روشن خاکستری برای دیوار می تواند گزینه آرامش بخش تری نسبت به سفید باشد.  
 
اگر نگرانید که ممکن است رنگ خاکستری فضا را تیره کند، به استفاده از منسوجاتی با الگوهای بصری همراه با چوب فکر کنید، مثل کاری که در این اتاق خواب دنج در گوشه ای از کارولینای شمالی انجام شده است.    
 
رنگ صنوبری، که با عنوان رنگی آرامش بخش و القا کننده حس راحتی از آن یاد می شود، رنگ های آرامش بخش جنگلی را به خانه می آورد. رولف می گوید ” من دریافته ام که رنگ های پرطرفدار پانتون، حس تجربه زنگی واقعی را که همه ما به آن وابسته ایم برمی انگیزد.”
مقاله مرتبط: رنگ هفته رنگ سبز
 
اگر برای اتاق خواب های اصلی به دنبال حس آسودگی و راحتی هستید، منسوجاتی با رنگ های آبی سبز و با زمینه های بژی رنگ استفاده کنید
 
این آشپزخانه ترکیبی از سه رنگ از فضای بیرونی است. رنگ وسط آشپزخانه که حس جزیره ای به آن داده است، صندلی های سرزنده تر میز ناهار خوری را تکمیل می کند، در حالیکه کرکر های تیره رنگ تر پنجره، اتاق را شکل می دهد.  
بدون شک طیف های مختلف صورتی مانند همیشه اولین انتخاب برای اتاق دخترانه است با این حالاین طیف خاص صورتی پنتن با نام Ballet Slipper انتخابی مناسب برای فضا های بزرگسالان نیز است.
 
دورسیا می گوید برای اینکه رنگ را بهبود ببخشیم “صورتی روشن انتخابی عالی برای دیوارهای طرح دار است. به جای استفاده از رنگ سفید با حس سلطنتی، به فکر استفاده از صورتی روشن برای ایجاد حس زنانه در اتاق باشید.” 
 
وقتی با سیاه مات و متالیک هماهنگ شود، ظرافت صورتی روشن آشکار می شود، که سبکی رنسانسی و هالیودی جذابی ایجاد می کند
 
از رنگ های تیره و روشن آن استفاده کنید تا زمینه شیک تک رنگی ایجاد کنید
 
نیلی، یک رنگ جالب که جز این رنگ هاست، وجود دارد تا به عنوان کانونی برجسته برای خانه باشد. این رنگ پر انرژی وقتی که در اتاقی پر از رنگ های گرم استفاده شود، تعادل ایجاد می کند.  
 
دورسیا پیشنهاد می دهد که ” نیلی می تواند برای یک ناهارخوری یا فقط برای بالشتک ها استفاده شود. آن را با سیاه یا قهوه ای ترکیب کنید. واقعا با رنگ های خنثی خوب از آب در می آید.”
 
با استفاده از رنگ فوق العاده نیلی در فضای پوچ حمام، و هماهنگ کردن آن با یک کاغذ دیواری طرح دار یک حالت زیبا خلق کنید. برای ایجاد یک حس جادویی در آنجا از وسایل طلایی یا گلبه ای استفاده کنید
مطالب مرتبط