استفاده از دیگر رنگ های پاییزی

گیرایی خانه تان را با دکوراسیون داخلی رنگ های گرم که در گزارش ها فصلی پانتون (Pantone) به عنوان رنگ مد آمده بیشتر کنید.
دکوراسیون داخلی
آیا شما از رنگ های معمولی پاییزی خسته شده اید و به چیز جدیدی برای تازگی فضای داخلی خانه تان نیاز دارید؟ اگر میخواهید ترکیب رنگ جدیدی را در فضای داخلی خود تجربه کنید، گزارش رنگ های مد پاییزی ۲۰۱۷ پانتون، راهنمای مرجعی است که می توانید به آن مراجعه کنید.
رولف نلسون (Rolf Nelson)، مشاور خلاق اهل دالاس می گوید ” ما دیگر به پانتون به عنوان یک بروشور نمونه کار نگاه نمیکنیم؛ بلکه آنها مسیر بازی با رنگ ها را هموار کرده اند.”
مجموعه های فصلی مرزهای عادی را در می نوردند و طیفی از رنگ های گرم، تازگی بخش و آرامش بخش را مشخص می کند. متخصص مد و طراحی داخلی اهل نیویورک، دورسیا کیلی (Dorcia Kelley) می گوید
“وقتی بحث از انتخاب رنگ می شود، پانتون همیشه جلوتر از بقیه قرار دارد. همیشه رنگ های فجیع وجود دارند و رنگ ها فقط مورد علاقه و زیبا نیستند.” 
دکوراسیون داخلی
خیره کننده ترین رنگ در مجموعه، رنگ اناری (Grenadine)، برای غش و ضعف رفتن نیست. این رنگ قرمز پویا، به عنوان رنگی جلب توجه کننده است، و همچنین زمینه نارنجی آن گرمی را به همراه دارد.
این رنگ اعتماد به نفس را نشان می دهد و در فشن شوها برای کت و شلوار، ژاکت ها و پالتوها استفاده شده است
دکوراسیون داخلی
رنگ اناری، رنگی ایده آل برای اضاه کردن جذبه به یک فضای مدرن است. از این رنگ پرطراوت به عنوان عنصری برای کنتراست بالا در برابر زمینه ای سفید یا سیاه استفاده کنید، همانطور که میبینید اینجا در فضای ناهارخوری در سان فرانسیسکو استفاده شده است.  
دکوراسیون داخلی
دورسیا میگوید ” رنگ اناری در راهروهای بزرگ عالی جلوه می کند. راهرو ورودی را با این رنگ برجسته تصور کنید که رو به فضایی داخلی تماما سفید باز می شود. اناری رنگ جالبی است که شما به طور معمول به فکر استفاده از آن نمی افتید.”  
مطالب مرتبط