استفاده از دکوراسیون دست ساز

در هرجا جا می شوند و کاملا فضا را حفظ کرده و طبق سلیقه شما خواهند بود اینها از ویژگی های سازه های دست ساز می باشند درصورتیکه اقدام به ساختن این سازه ها نمایید واقعا وقت خود را غنیمت شمرده اید این سازه ها کاملا مناسب فضای دلخواه شما و همچنین هم شکل با محیط مورد نظر شما می باشند.

دکوراسیون دست سازیکی از سازه های بسیار کارا مبل کنار پنجره می باشد که می توانید انرا شبیه تخت ایجاد نمایید و این باعث می شود بتوانید در کنار پنجره استراحت نمایید و یا از افتاب ظهر در کنارپنجره لذت ببرید.

دکوراسیون دست سازاین مبلمان نیز در کنار دیوراه های خانه ایجاد شده و کاملا با فضا همخوانی پیدا کرده و باعث ایجاد فضای زیادی در خانه شده است.

دکوراسیون دست سازاین کتابخانه زیبا در بالا و مبلمان در زیر ان از این فضای کوچک استفاده زیادی کرده است و گوشه بسیار جزاب ونقلی را ایجاد کرده است.

دکوراسیون دست سازساختن یک قفسه برای جاگذاری وسایل خانه می تواند بسیار جالب و جذاب باشد همچنین می توانید همانند این طرح جداکننده دو محیط نیز حساب گردد.

دکوراسیون دست سازدر این عکس نیز همانطور که مشاهده می نمایید این قسمت کنار خانه بسیار زیبا با کتابخانه تا سقف پر شده است.

دکوراسیون دست سازتخت ها ی چند طبقه نیز انتخاب مناسبی می باشند از این تخت ها می توانید برای اتاق خواب ها استفاده نمایید و بصورت دست ساز طرح ایجاد انرا مطابق با مقدار فضای موجود به نجار بدهید.

دکوراسیون دست سازبا استفاده از این طرح و جا لباسی فضایی برای شومینه و تلویزیون خود نیز ایجا د می نمایید این طرح نیز فضای زیادی را ذخیره خواهد کرد.

دکوراسیون دست سازو یا می توانید دراوری و یا یک میز اضافی برای منزل خود در اتاق نشیمن ایجاد نمایید.

دکوراسیون دست سازدر این طرح نیز یک میز کار خانگی برای فرد ایجاد شده است می توانید یک میز کار شیک و کلاسیک نیز برای خود بسازید.

مطالب مرتبط