استفاده از درب ها و پنجره های مدرن استیند گلس در اماکن مختلف

امروزه اکثر خانه ها و اماکن تجاری، با بهره گیری از قوانین حاکم بر دکوراسیون داخلی مدرن، طراحی و ساخته می شوند و استفاده از پنجره های مدرن استنید گلس در آن ها، روشی خلاقانه در بهبود فضای داخلی می باشد.

استفاده از اشیای ساده با طراحی های خاص، و شکل های هندسی غیر منتظم در دکوراسیون داخلی مدرن، که همگی دارای رنگ های خنثی هستند،  موجب یکنواختی و القای حس کسالت و خمودی در افراد می گردد و جلوه هایی از زندگی ماشینی امروز را، در درون خانه ها نیز تقویت می نماید. استفاده از شیشه های رنگی استیند گلس در ساخت انوع درب ها و پنجره ها به ما کمک می کند، تا روح و لطافت بیشتری را به محیط اضافه کنیم و حس سرزندگی و نشاط را، در افراد تقویت نماییم.


استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس، به جای پرده های رنگی

یکی از مسائلی که از گذشته های دور تا به امروز در تمام خانه ها و اکثر فضاهای اداری، فرهنگی و هنری، به چشم می خورد، استفاده از پوشش های پارچه ای یا همان پرده بر روی پنجره ها است که البته آداب و رسوم و اخلاقیات و ارزش های نهادینه شده در جامعه نیز، یکی از دلایل اصلی آن هستند و افراد در تلاش اند تا به روش های مختلفی، امکان هر گونه دید به فضای داخلی ساختمان ها را از بین ببرند.

حال تصور کنید که به جای استفاده از انواع پرده ها با طرح ها و رنگ های تکراری، از شیشه های رنگی استیند گلس در طرح های خاص و مدرن استفاده نمایید که نه تنها دید را محدود می کنند، بلکه طرح ها و نقش های رنگارنگ و متنوعی را نیز، در فضای خانه تان به وجود می آورند و جلوه ای متفاوت از رنگ های طبیعی را، در محیط داخلی خانه منعکس می کنند.

بدین ترتیب شما با استفاده ار نوآوری و خلاقیت خود، تصویری را در درون خانه تان پدید آورده اید که در کم تر جایی به چشم می خورد و برای همیشه در یادها باقی می ماند.


استفاده از درب ها و پنجره های مدرن استیند گلس در اماکن اداری و تجاری

استفاده از درب ها و پنجره های شیشه ای استیند گلس که دارای طراحی های خاص و مدرن هستند، در اماکن تجاری و اداری نیز رایج و مرسوم است و به عنوان نقطه ی قوتی در فضای داخلی آن ها، ایفای نقش می نماید.

بدین ترتیب ارباب رجوع یا مشتری، وارد محیطی می شوند که در کمال سادگی، بسیار متفاوت و به یادماندنی است و هیچ شباهتی به مکان های دیگر ندارد و همین مساله تبلیغات مثبتی برای آن محیط می باشد.

تعداد طرح هایی که می توان با استفاده از شیشه های رنگی استیند گلس، آن ها را خلق نمود، غیر قابل شمارش است و هیچ محدودیتی ندارد.

کافی است ذهن خلاقتان را به کار بگیرید و با مشاوره و هم فکری با افراد متخصص شروع به کار کنید. تیم متخصص ایراچی، همواره در کنار افرادی است که قصد ایجاد تغییرات در محیط اطراف خود را دارند و با انجام دادن صفر تا صد پروژه هایی که بر عهده می گیرد، موجب رضایت و خوشنودی افراد در بالاترین حد ممکن می گردد.

مطالب مرتبط