استفاده از تکنیک تیفانی و استنید گلس به منظور ساخت درب های شیشه ای مدرن در لابی ها

استفاده از تکنیک تیفانی و استیند گلس در ساخت درب ها و پنجره های شیشه ای، امری رایج و متداول است و افراد با توجه به خلاقیت و نوآوری خود می توانند، از طرح ها و رنگ های مورد نظر بهره برده و نسبت به جلب توجه مخاطبین، اقدام نمایند.

لابی هتل ها، از جمله اماکنی هستند که همواره بستر رفت آمد مسافران می باشند و در درجه ی اول توجه گردشگران را به خود جلب می کنند.

استفاده از تکنیک تیفانی و استیند گلس به منظور ساخت درب های شیشه ای مدرن در لابی هتل ها باعث می شود، که این درب ها، خود به نقطه ی توجهی در محیط مورد نظر تبدیل شوند و کیفیت فضا را ارتقای بسیار بخشند.

 

مزایای استفاده از درب شیشه ای مدرن در لابی هتل ها

 

یکی از مهم ترین مولفه های کیفی هتل ها، نمای ظاهری و همچنین دکوراسیون داخلی آن ها می باشد. لابی هتل ها که به محض ورود به هر هتلی، دیده می شود، از تاثر گذارترین بخش های هر هتلی به شمار می آید و درب لابی ها نه تنها دکوراسیون داخلی که نمای بیرونی ساختمان را نیز تحت تاثیر قرار می دهند.

استفاده از شیشه های رنگی استنید گلس با طراحی های مدرن و امروزی در درب لابی ها باعث می شود تا تاثیر مثبت ایجاد شده، هم از بیرون و هم از درون احساس شود و بیشتری سطح از رضایتمندی برای صاحبین هتل حاصل گردد.

همچنین وجود چنین سازه ی زیبا و دکوراتیوی در محیط باعث می شود، که فضای به وجود آمده برای مسافران بسیار زیبا و دلنشین گردد و زمان سپری شده در لابی برای آنان، مفرح تر و جذاب تر گردد.

تاثیر درب های شیشه ای استنید گلس بر روحیات افراد

 

وجود درب های شیشه ای استنید گلس که از شیشه های رنگی و زیبا ساخته شده اند در لابی هتل ها، باعث می شود تا فضا مفرح تر و سرزنده تر شده و مسافران به هنگام انتظار در لابی هتل و یا گذراندن اوقات فراغت خود در آن جا، دچار هیچ گونه کسالت و خمودی نگردند.

این درب های شیشه ای نور طبیعی را در رنگ های مختلف منعکس کرده و فضایی با نشاط را در لابی مورد نظر به وجود می آورند.

با مراجعه به بخش های مختلف سایت ایراچی و مطالعه ی مقالات تهیه شده در این سایت می توانید، با کاربرد شیشه های تیفانی و استیند گلس در اماکن مختلف آشنا شده و به کسب اطلاعات جامع و کاملی در خصوص این شیشه ها بپردازید.

مطالب مرتبط