استفاده از تلویزیون در دکوراسیون داخلی

یکی از مواردی که امروزه بسیار باب شده است خریداری و نصب lcdو  ledهای بسیار بزرگ برای خانه می باشد جوریکه فضای کافی شاید برای نصب انرا نداشته باشید و بعد از ان باقی خانه را با ان تنظیم نمایید اما خوب مشکل اصلی فضای کافیست هرچقدر صفحه بزرگتر باشد به فضای بیشتری نیز نیاز دارد  تلویزیون های صفحه تخت مشکل فضای پشت را حل کردند و تنها ۴ اینچ عمق دارند بنابراین دقت اتاق نشیمن از روی تلویزیون بروی شومینه تغییر کرد.

استفاده از تلویزیون امروزه افراد مختلف از موارد مختلفی برای چیدن دکوراسیون استفاده می کنند مثل شومینه و غیره که البته هرکدام ویژگی های مخصوص به خودش را دارد در این عکس مشاهده می کنید که دکوراسیون در اطراف شومینه بنا نهاده شده است.

استفاده از تلویزیونبعضی اوقات هیچ جایی را برای گذاشتن تلویزیون بجز دیوار ندارید می توانید تلویزیون را بعنوان مرکز انتخاب کرده و مابقی وسایل را بدور ان جمع کنید  همانطور که در این عکس نیز مشاهده می کنید از یک کتابخانه بسیار زیبا در کنار تلویزیون استفاده شده است.

استفاده از تلویزیونشاید هم بتوانید تلویزیون را نیز بعنوان یک کتاب در قفسه کتابخانه تان پنهان کنید کتاب ها در زمانیکه تلویزیون خاموش است قابل استفاده و زیبا برای نگاه کردن خواهند بود و در غیر اینصورت در زمان های دیگر می توانید براحتی از تلویزیون استفاده نماید البته در این کتابخانه نیز می توانید از رکوردهای موسیقی عکس و کتابها ی زیبا استفاده کنید.

استفاده از تلویزیون

زمانیکه می خواهند تلویزیون تماشا کنند کافیست صفحه روی انرا بکشند استفاده ان بسیار زیاد بوده و بسیار نیز کاربردی می باشد.

استفاده از تلویزیوندر محیط های کوچک شاید بهتر باشد تلویزیون را بالاتر قرار دهید با این صورت در قسمت های پایین کاربر به کف و خانه نگاه می کند و در حالت دوم به تلویزیون و دکوراسیون خانه نگاه خوهد نمود و اماده تماش تلویزیون خواهد شد.

 

مطالب مرتبط