استفاده از بلوک های شیشه ای برای دکور خانه-قسمت دوم

چطور بلوک های شیشه ای را متناسب با طراحی فضای داخلی خود انتخاب کنید

دیوارهای با بلوک های شیشه ای، پارتیشن با شیشه های تزئینی عالی برای فضا ها هستند. می توان از آن ها برای ساخت دیوارهایی از کف تا سقف استفاده کرد و یا ساختارهای کوچک تری ساخت که قسمت های کاربردی را از هم مجزا می کند  و به طراحی داخلی سازمان می بخشد. دیوارهای با بلوک های شیشه ای از کف تا سقف برای حمام ها، اتاق خواب ها، راهروهای ورودی و طراحی های دالان های ورودی و یا هر فضای دیگری که به نور نیاز دارد ایده آل اند.
بلوک های شیشه ای
می توان طراحی دیوارهای نقاشی شده معمول را با بلوک های شیشه ای ترکیب کرد تا طراحی داخلی امروزی ایجاد شود. بلوک های شیشه ای بازیافتی زیبا الهام گرفته شده از طبیعت و یا با طراحی های الهام گرفته شده از غذاها، انتخابی عالی برای طراحی داخلی خانه های اقتصادی است.
بلوک های شیشه ای
حمام ها و آشپزخانه های با دیوارهای از جنس بلوک های شیشه ای ظاهری جالب و عجیب دارد که امکان ایجاد طراحی داخلی شخصی و مدرنی را می دهد. طراحی شیشه درب لابی از جنس شیشه های رنگی نیز ظاهری موزون و بسیار جذاب را ایجاد می کند. دوش ها با طراحی دیوارهای همراه با بلوک های شیشه ای که از بلوک های شیشه ای ساده یا رنگی استفاده می کند، نقاط کانونی شگفت انگیزی را در طراحی و دکوراسیون داخلی ایجاد می کند.
بلوک های شیشه ای
در طراحی و اجرای درب های استیند گلس  می توان از ترکیب الگوها، خطوط عمودی و افقی یا الگوهای مختلف دیگری استفاده کرد که ترکیبی از بلوک های شیشه ای بازیافتی ساده با بلوک ها و قطعات شیشه رنگی است که از گیاهان، گل ها، سنگ ها یا غذاهایی مثل برنج یا دانه های قهوه در طراحی اش استفاده شده است و فضای داخلی شگفت انگیزی را ایجاد می کند.
بلوک های شیشه ای دوش های با صفحات و بلوک های شیشه ای ساده و رنگی برای دکوراسیون دیوارها، قفسه ها و وان های حمام همراه با ایده های فوق العاده و تازه ای هستند که جزء خواست های محبوب برای طراحی داخلی مدرن در سال ۲۰۱۸ اند.

 

 

مطالب مرتبط